Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

Informator SMS

Informator SMS

NFOŚiGW
 
nfosigw

Jakość powietrza

baner pmrr

Region Wielkopolska

UKE Ankieta

Raport MSWiA
Oddaj eletroodpady w dobre ręce
 
Kapela Kombinatorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj13
Wczoraj97
W tym tygodniu655
W tym miesiącu3153
Wszystkie369306

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Aktualności

Graliśmy w tenisa stołowego

W minioną sobotę i niedziele 16-17 lutego 2019 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Budzyniu rozegrano Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn. Ogółem startowało 84 zawodników którzy reprezentowali koła LZS i sołectwa. Mistrzostwa przebiegały w bardzo miłej i sportowej atmosferze. Gospodarzami Mistrzostw były koła LZS – Dziewoklucz i Prosna które wywiązały się z swych zadań bardzo dobrze.

Czytaj więcej...

AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 lutego 2019 r. w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Budzyniu odbędzie się akcja honorowego oddawani krwi. Zainteresowane osoby zapraszamy w godz. 10.00 – 15.00. Akcja kierowana jest tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz jeśli już ktoś posiada legitymację lub książeczkę honorowego dawcy krwi. Zachęcamy i gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w organizowanej akcji.

hdk budzyń

Klub Seniora w Budzyniu

Od dnia 15.10.2018 r. w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Budzyniu rozpoczął swoją działalność Klub Seniora w ramach programu „Budzyń otwarty na osoby niesamodzielne i niepełnosprawne”. Klub świadczy nieodpłatne usługi dla osób nieaktywnych zawodowo w wieku powyżej 60 roku życia. Głównym celem klubu jest aktywizacja osób starszych, których status społeczny jest marginalizowany.

Czytaj więcej...

Budzyńska Halówka 2018/2019 zakończona.

W niedzielę 10 lutego 2019 roku na hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Budzyniu rozegrano ostatnią XI kolejkę Ligi Gminnej Halowej Piłki Nożnej. W lidze brało udział 12 drużyn reprezentujących koła LZS, sołectwa i zakłady pracy.

Czytaj więcej...

100. rocznica zdobycia wozu pancernego przez Powstańców wielkopolskich

W dniu 7 lutego 2019 roku odbyły się uroczystości związane z 100. rocznicą zdobycia wozu pancernego przez Powstańców wielkopolskich. O godz. 7:30 na cmentarzu ewangelickim w Budzyniu z udziałem władz samorządowych, przedstawicieli Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego wraz z Panią Prezes Hanną Danielewicz oraz Prezesa Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Mariana Wróblewskiego odbyło się złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem poświęconym poległej załodze wozu pancernego.

Czytaj więcej...

Oceniono Działalność kół LZS

W dniu 8 lutego 2019 roku w restauracji Retro odbyło kolejne podsumowanie współzawodnictwa kół LZS w Gminie Budzyń za 2018 rok. W podsumowaniu uczestniczyli: V-ce Starosta pan Julian Hermaszczuk, Wójt Gminy pan Marcin Sokołowski, Z-ca Wójta Gminy pan Piotr Jankowski, sołtysi, aktyw Rady Gminnej i kół LZS.

Czytaj więcej...

Turniej Halowej Piłki Nożnej Kobiet

W minioną sobotę 2 lutego 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowe w Budzyniu odbył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej – kobiet. Organizatorem było Gminne Zrzeszenie LZS w Budzyniu i koło LZS w Prośnie. O godzinie 10:00 przystąpiły do swych meczy cztery drużyny kobiet reprezentujące: LZS Prosnę, LZS Dziewoklucz, LZS Wyszynki i Budzyń. Grano systemem każdy z każdym, 2 x po 10 minut. Zawody przebiegały w miłej i wesołej atmosferze. W końcowej klasyfikacji: pierwsze miejsce zdobyła drużyna LZS Prosna, drugie miejsce zajęła drużyna Budzynia, trzecie miejsce zdobyła drużyna LZS Wyszynki a czwarte miejsce przypadło drużynie LZS Dziewoklucz.

Czytaj więcej...

Inscenizacja zdobycia samochodu pancernego Ehrhardt M17

W dniu 10 lutego 2019 roku na budzyńskim Okręgliku odbyła się inscenizacja zdobycia samochodu pancernego Ehrhardt M1917 przez powstańców wielkopolskich. W inscenizacji udział brała Budzyńska Grupa Rekonstrukcyjna, rekonstruktorzy „pancernika”, członkowie Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego oraz przedstawiciele różnych grup rekonstrukcyjnych.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzyniu informuje, że w miesiącu lutym Punkt Konsultacyjny dla ofiar i sprawców przemocy czynny będzie w dniach:

06.02.2019 r. i 20.02.2019 r. w godzinach od 16:00 - 19:00 w DDPS w Budzyniu. Dyżur pełnić będą psycholog i pracownik socjalny.

Zapraszamy osoby zainteresowane

Walne zgormadzenie członków Spółki Wodno-Melioracyjnej Budzyń

zaproszenie

Kwalifikacja wojskowa 2019

img001