Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

Informator SMS

Informator SMS

NFOŚiGW
 
nfosigw

Widok na Budzyń

Widok na Budzyń

baner pmrr

Region Wielkopolska

UKE Ankieta

Raport MSWiA
Oddaj eletroodpady w dobre ręce
 
Kapela Kombinatorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj194
Wczoraj173
W tym tygodniu1839
W tym miesiącu3809
Wszystkie352254

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 21 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Aktualności

Informacja o polowaniach

Informacja Nadleśnictwa Sarbia

Nadleśnictwo Sarbia informuje, że w dniu 26 października 2018 r., oraz w dniach 8-10 listopada 2018 r. na terenach Ośrodka Hodowli Zwierzyny Nadleśnictwa Sarbia - obwód łowiecki nr 57 w godzinach 7:00 - 18:00 odbędą się polowania zbiorowe z udziałem myśliwych cudzoziemców.

Budzyń kolejny raz wysoko

W corocznym podsumowaniu aktywności samorządów miast, powiatów i gmin wiejskich, które już po raz XIV przygotowała „Rzeczpospolita”, gmina Budzyń zajęła w swojej kategorii (gminy wiejskie) miejsce 47. w kraju oraz 1. w województwie wielkopolskim, najwyższe spośród gmin powiatu chodzieskiego (gmina Chodzież zajęła w tym rankingu 136 miejsce). Dodajmy jeszcze, że ocenionych zostało 1550 gmin z całego kraju, a w rankingu zwyciężyła gmina Wisznica (woj. lubelskie).

Czytaj więcej...

50-lecie pożycia małżeńskiego

W dniu 12 października 2018 r. w Urzędzie Gminy Budzyń odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. W tym roku medal ten postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymało 13 par.

Czytaj więcej...

Profilaktyka nowotworów dolnego odcinka przewodu pokarmowego

Plakat jelito Budzyń 29.10.2018 1

Dzień edukacji

W dniu 11 października 2018 r. w Urzędzie Gminy Budzyń odbyła się uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej. Jak co roku w tym dniu wręczane są nagrody Wójta Gminy Budzyń dla szczególnie wyróżniających się pracowników oświaty oraz wręczane są akty nadania stopnia awansu zawodowego.

Czytaj więcej...

Porządek obrad XLI Sesji Rady Gminy Budzyń

W dniu 15 października 2018 r. o godz. 15:00 w sali kolumnowej Urzędu Gminy Budzyń, odbędzie się XLI Sesja Rady Gminy Budzyń. Sesja odbędzie się według zamieszczonego poniżej proponowanego porządku obrad.

Czytaj więcej...

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Bezpłatne doradztwo prawne i księgowo-kadrowe

plakat doradztwo księgowe 1

Uroczyste odsłonięcie obelisku poświęconego setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz setnej rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego

W niedzielę 7 października 2018 roku w Wyszynach odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz setnej rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. O godzinie 11.00 w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia w Wyszynach rozpoczęła się msza św. w intencji Ojczyzny, na którą przybyły władze Gminy Budzyń, delegacje, poczty sztandarowe oraz liczni mieszkańcy. 

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o przetargu

 Wójt Gminy Budzyń

ogłasza publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanej, położonej w obrębie Budzyń, gmina Budzyń o nr ewid. 982/5 o pow. 0,1578 ha - KW Nr PO1B/00032166/4.