Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

Informator SMS

Informator SMS

NFOŚiGW
 
nfosigw

Jakość powietrza

baner pmrr

Region Wielkopolska

UKE Ankieta

Raport MSWiA
Oddaj eletroodpady w dobre ręce
 
Kapela Kombinatorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj139
W tym tygodniu146
W tym miesiącu2351
Wszystkie381108

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Aktualności

Otwarto sezon piłki nożnej

Tradycyjnie 1 maja drużyny LZS Gminy Budzyń rozpoczęły grę piłki nożnej na trawie. 1 maja 2019 r. o godz 13:00 na boisku sportowym w Dziewokluczu rozegrano Gminny Turniej Piłki Nożnej – młodzieży rocznik 2003 i młodsi. Przed mecz - mecz otwarcia rozegrały drużyny kobiet LZS Dziewoklucz i LZS Wyszynki, grano 2 x 12 minut bez ograniczeń wiekowych. Wynik meczu 0:4, dla LZS Wyszynki bramki strzeliły: po jednej – Agnieszka Szymańska, Kasia Galon, Weronika Łuczak,i Agnieszka Pielach.

Czytaj więcej...

Powiatowy Dzień Bibliotekarza

Jak co roku w maju bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu chodzieskiego świętowali Powiatowy Dzień Bibliotekarza. W tym roku gospodarzem uroczystości była Biblioteka Publiczna w Budzyniu. W spotkaniu z bibliotekarzami udział wzięli m.in.: wicestarosta chodzieski Julian Hermaszczuk, przewodniczący Rady Gminy Budzyń Zenon Nowicki, zastępca Wójta Gminy Budzyń Piotr Jankowski, przewodniczący Komisji Kultury Mariusz Ajchsztet, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Marek Bocheński oraz przewodnicząca Rejonowego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Pile Maria Bochan.

Czytaj więcej...

Noc muzeów

img001

4 maja w Brzekińcu

W sobotę 4 maja 2019 roku w Brzekińcu świętowano Gminny Dzień Strażaka, 70-lecie istnienia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzekińcu oraz otwarcie wyremontowanej remizy i świetlicy wiejskiej.

Czytaj więcej...

Eksperymenty, nauka i dużo radości

20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu - w tym składzie Centrum Nauki Kopernik jedzie do małych miejscowości w całej Polsce. Udowadnia, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga.

Czytaj więcej...

Obchody święta Konstytucji 3-go maja

W dniu 3 maja 2019 r. odbyły się uroczystości związane ze Świętem Konstytucji 3-go Maja. W uroczystościach uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz samorządowych Gminy Budzyń oraz poczty sztandarowe i delegacje organizacji społecznych i szkół.

Czytaj więcej...

Wielka Defilada. Silni w Sojuszach

 Wielka Defilada. Silni w Sojuszach

Obchody Dnia Flagi

Dnia 2 maja 2019 roku w Wyszynach świętowano Dzień Flagi. Mieszkańcy oraz zaproszeni goście zebrali się przed kamieniem, na którym znajduje się tablica poświęcona 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, aby uczcić ten szczególny dzień.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na obchody Dnia Flagi

Zaprosznie na obchody Dnia Flagi

Spotkanie

W dniu 6 maja 2019 roku w Urzędzie Gminy Budzyń odbyło sie spotkanie władz samorządowych z politykiem Leszkiem Millerem - premierem w latach 2001-2004, byłym ministrem spraw wewnętrznych i administracji oraz pracy i polityki socjalnej.

img001

Program obchodów Święta Konstytucji

Program obchodów Święta Konstytucji