Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

Informator SMS

Informator SMS

NFOŚiGW
 
nfosigw

Jakość powietrza

baner pmrr

Region Wielkopolska

UKE Ankieta

Raport MSWiA
Oddaj eletroodpady w dobre ręce
 
Kapela Kombinatorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Wczoraj52
W tym tygodniu597
W tym miesiącu2764
Wszystkie389693

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 21 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel

Aktualności

Informacja GOPS Budzyń

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzyniu zawiadamia, iż od dnia 1 sierpnia 2019 r. wydawanie i przyjmowanie wniosków dotyczących świadczeń wychowawczych 500+, „Dobrego startu”, świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego odbywać się będzie na parterze – wejście nr 2 w następujących godzinach:

 • poniedziałek od 12:00 do 16:00
 • wtorek od 11:30 do 15:30
 • środa od 8:00 do 13:00
 • czwartek od 8:00 do 13:00
 • piątek od 8:00 do 13:00

Wnioski w wersji elektronicznej można składać całodobowo od 1 lipca 2019 r.

Biegliśmy w biegach w Jarosławcu

Jak co roku w pierwszą niedziele lipca biegacze i biegaczki z Gminy Budzyń uczestniczyły w Ogólnopolskim Biegu Młodzieżowym „Powitanie Lata”, - Ogólnopolskim Biegu Samorządowców „Bursztyn Jarosławca”, - Biegu Milusińskich „W pogoni za Mewikiem”, - oraz Międzynarodowym Biegu Po Plaży „Jarosławiec 2019”.

Czytaj więcej...

Czerwiec w GZ LZS w Budzyniu

W sobotę 8 czerwca 2019 r w Chodzieży odbyły się eliminacje rejonowe do Letniej Wlkp. Spartakiady LZS w grach zespołowych. Nasze drużyny reprezentujące powiat chodzieski wywalczyły:

 • Piłka Nożna Kobiet - LZS Wyszynki II miejsce
 • Piłka Nożna Mężczyzn - LZS Sokołowo II miejsce
 • Piłka Siatkowa Kobiet - Iskra Szamocin II miejsce
 • Piłka Koszykowa Mężczyzn - LO Chodzież II miejsce

Czytaj więcej...

Podpisanie umowy na zadanie p.n.: Rozbudowa Szkoły Podstawowej we wsi Wyszyny

W dniu 3 lipca 2019r Gmina Budzyń podpisała umowę na wykonanie zadania p.n.: Rozbudowa Szkoły Podstawowej we wsi Wyszyny.

W ramach rozstrzygniętego postępowania w trybie przetargu nieograniczonego wykonawcą został Zakład Produkcyjno – Handlowo – Usługowy Sławomir Lisiewicz ze Stróżewa/k.Chodzieży. Łączna wartość podpisanej umowy wynosi 2 734 000,00 zł. brutto. Termin realizacji koniec czerwca 2020 r.

Czytaj więcej...

Gminne zawody sportowo-pożarnicze

W dniu 30 czerwca 2019 r. zostały rozegrane gminne zawody sportowo pożarnicze jednostek OSP z terenu Gminy Budzyń. Miejscem zmagań druhów OSP było boisko sportowe w Wyszynach. W zawodach udział wzięło sześć drużyn seniorów (w tym jedna kobieca) oraz dwie młodzieżowe drużyny pożarnicze. Drużyny seniorów startowały w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7 x 50 m oraz ćwiczeniu bojowym, natomiast młodzieżowe drużyny pożarnicze tylko w ćwiczeniu bojowym. Po zakończeniu wszystkich konkurencji klasyfikacja generalna przedstawiała się następująco:

Czytaj więcej...

Ogłoszenie dla rolników

Ogłoszenie dla rolników

Poradnik

W związku z trwającą falą upałów przedstawiamy poradnik przygotowany przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, który zawiera przegląd najważniejszych informacji dotyczących zagrożeń jak i postępowania w przypadku ich wystąpienia.

Czytaj więcej...

Realizacja inwestycji drogowych w Podstolicach i Prośnie

Rozpoczęły się wakacje, lecz na terenie naszej Gminy pomimo upalnych dni prace drogowe w pełni. Poniżej zdjęcia z realizacji drogowych w miejscowościach Podstolice oraz Prosna. Przypomnijmy, że w ramach podpisanej umowy z przedsiębiorstwem Kowalski Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Żninie, realizowane są dwa zadania:

 1. Przebudowa drogi gminnej w Podstolicach (Nr 201548P)
 2. Przebudowa drogi gminnej w Prośnie

Wartość podpisanej umowy wynosi łącznie brutto 1 374 676,91 zł. Termin zakończenia prac wrzesień 2019 r.

Czytaj więcej...

Informacja dla rolników

W związku z wystąpieniem na terenie naszej gminy niekorzystnego zjawiska atmosferycznego - suszy w uprawach zbóż ozimych i jarych, Gmina Budzyń, informuje, że każdy rolnik, który stwierdził powstanie w swoim gospodarstwie szkód wywołanych w ww. uprawach, może złożyć wniosek o oszacowanie szkód.

Czytaj więcej...

Podsumowanie obchodów 100. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego

W dniu 30 czerwca 2019 roku o godz. 15:00 na budzyńskim Okręgliku odbyła się uroczystość podsumowująca obchody 100. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego w powiecie chodzieskim. Podczas uroczystości została odprawiona msza święta pod przewodnictwem ks. Dziekana Ireneusza Szypury z udziałem o. Eustachego Rakoczego, ks. Prof. Dr hab. Jana Kantego Pytla, ks. Proboszcza Marka Piosika, ks. Wikariusza Huberta Staszaka oraz władz samorządowych w osobach:

Czytaj więcej...

Wybory do Wielkopolskiej Izby Rolniczej

Ulotka wybory Chodzież