Uczniowie wyróżnieni w klasach VIII
w roku szkolnym 2022/2023
LP. | IMIĘ I NAZWISKO | KLASA | ŚREDNIA |
0. | Radosław Kosiński | VIII a | 5,78 |
1. | Pola Senger | VIII b | 5,50 |
2. | Marta Sell | VIII b | 5,39 |
3. | Kinga Kaźmierska | VIII b | 5,33 |
4. | Jagoda Warzocha | VIII c | 5,33 |
5. | Nikola Laskosz | VIII d | 5,33 |
6. | Mikołaj Uszko | VIII a | 5,28 |
7. | Zuzanna Kryger | VIII c | 5,28 |
8. | Julia Nawrocka | VIII a | 5,22 |
9. | Aleksandra Bedyńska | VIII b | 5,22 |
10. | Zuzanna Łuczak | VIII e | 5,22 |
11. | Filip Świętek | VIII a | 5,17 |
12. | Liwia Piekarek | VIII d | 5,17 |
13. | Wiktor Kaczmarek | VIII e | 5,17 |
14. | Adam Grośty | VIII a | 5,06 |
15. | Maja Banach | VIII b | 5,06 |
16. | Natalia Gąsior | VIII e | 5,06 |
17. | Natalia Łasecka | VIII c | 5,00 |
18. | Maciej Skowronek | VIII a | 4,89 |
19. | Sara Cyran | VIII b | 4,89 |
20. | Matylda Kaczmarek | VIII b | 4,89 |
21. | Lena Kozłowska | VIII d | 4,89 |
22. | Miłosz Łuszczki | VIII e | 4,89 |
23. | Jakub Okrasa | VIII b | 4,85 |
24. | Zofia Kostecka | VIII c | 4,83 |
25. | Mikołaj Koczorowski | VIII d | 4,83 |
26. | Amelia Piotr | VIII e | 4,83 |
27. | Oliwier Strumnik | VIII b | 4,78 |
28. | Aleksja Kaptur | VIII e | 4,78 |
Uczniowie wyróżnieni w klasach IV - VII
w roku szkolnym 2022/2023
LP. | IMIĘ I NAZWISKO | KLASA | ŚREDNIA |
0. | Rozalia Nowacka | V a | 5,69 |
1. | Anna Nochowicz | IV a | 5,5 |
2. | Małgorzata Grośty | V b | 5,54 |
3. | Anna Maria Staszewska | VI b | 5,54 |
4. | Jan Małofiej | VI c | 5,46 |
5. | Zofia Jaskulska | IV a | 5,42 |
6. | Aleksander Sell | VII a | 5,38 |
7. | Zofia Hoffmann | IV a | 5,33 |
8. | Katarzyna Pierzkała | IV a | 5,33 |
9. | Adam Wollherr | V c | 5,33 |
10. | Zofia Meller | VI b | 5,31 |
11. | Michał Gołębiowski | IV c | 5,25 |
12. | Martyna Nochowicz | V b | 5,23 |
13. | Jaśmina Szejner | V b | 5,23 |
14. | Alina Kawlewska | V d | 5,23 |
15. | Wiktor Dajczak | VI a | 5,23 |
16. | Mikołaj Łaciak | IV b | 5,17 |
17. | Wojciech Jończy | IV c | 5,17 |
18. | Maria Kowalak | V b | 5,15 |
19. | Amelia Herman | VI a | 5,15 |
20. | Eliza Olejniczak | VI c | 5,15 |
21. | Kacper Krzykawski | IV b | 5,08 |
22. | Mikołaj Niedbalski | V a | 5,08 |
23. | Aleks Dąbrowicz | V c | 5,08 |
24. | Nikodem Miziołek | VI b | 5,08 |
25. | Hubert Flisiak | VI b | 5,08 |
26. | Grzegorz Geisler | VI c | 5,08 |
27. | Zuzanna Miziołek | VI c | 5,08 |
28. | Stanisław Gapiński | IV a | 5,0 |
29. | Aleksandra Walińska | IV a | 5,0 |
30. | Maja Wojczyńska | IV a | 5,0 |
31. | Weronika Żwirblis | IV a | 5,0 |
32. | Wiktoria Binert | IV c | 5,0 |
33. | Kamil Hetmanowski | IV c | 5,0 |
34. | Artur Klepacz | IV c | 5,0 |
35. | Wiktoria Kramer | IV c | 5,0 |
36. | Julia Kwandrans | IV c | 5,0 |
37. | Jakub Łasecki | IV c | 5,0 |
38. | Marika Okrasa | V b | 5,0 |
39. | Maciej Koczorowski | V c | 5,0 |
40. | Dominik Gapa | VI a | 5,0 |
41. | Michalina Grela | VI b | 5,0 |
42. | Julia Dowczyńska | VI c | 5,0 |
43. | Lena Ryczek | VI c | 5,0 |
44. | Danil Radkevych | IV b | 4,92 |
45. | Gracjan Kosz | IV c | 4,92 |
46. | Wojciech Piekarek | IV c | 4,92 |
47. | Tomasz Nawrocki | V c | 4,92 |
48. | Konrad Zawadzki | VI c | 4,92 |
49. | Maja Kaczmarzewska | V d | 4,85 |
50. | Marcel Kędzierski | V d | 4,85 |
51. | Amelia Nochowicz | IV b | 4,83 |
52. | Julita Zube | V a | 4,77 |
53. | Maria Gról | V c | 4,77 |
54. | Marcel Krasnopolski | V c | 4,77 |
55. | Aleks Janowski | V d | 4,77 |
56. | Julia Jura | V d | 4,77 |
57. | Tatiana Kordylasinska | VI b | 4,77 |
58. | Wojciech Ignaszak | VI c | 4,77 |
59. | Aleksandra Koszna | IV a | 4,75 |
60. | Artem Radkevych | IV b | 4,75 |
61. | Mikołaj Kierna | IV c | 4,75 |
Uczniowie wyróżnieni w klasach I - III
w roku szkolnym 2020/2021
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
1 | Binert Marcelina | 1a |
2 | Gołębiowski Jakub | 1a |
3 | Kaciński Nikodem | 1a |
4 | Krzyścin Lilianna | 1a |
5 | Kubacka Nela | 1a |
6 | Meller Wojciech | 1a |
7 | Maślankowska Małgorzata | 1a |
8 | Nikodem Antoni | 1a |
9 | Pielach Alicja | 1a |
10 | Starosta Lena | 1a |
11 | Szafranek Olga | 1a |
12 | Binert Martyna | 1b |
13 | Józefowski Marcel | 1b |
14 | Knopf Kacper | 1b |
15 | Kowalak Nikola | 1b |
16 | Kucharski Dominik | 1b |
17 | Ludkiewicz Wiktoria | 1b |
18 | Nawrocka Oliwia | 1b |
19 | Posadna Magdalena | 1b |
20 | Wieczorek Iga | 1b |
21 | Chroł Ksawery | 1c |
22 | Jankowska Amelia | 1c |
23 | Kowalak Zofia | 1c |
24 | Krzyżanowska Oliwia | 1c |
25 | Łuszczki Julia | 1c |
26 | Marchel Natan | 1c |
27 | Miziołek Aleksandra | 1c |
28 | Stachowiak Oliwia | 1c |
29 | Ślęzak Hanna | 1c |
30 | Pentek Gabriela | 2a |
31 | Nawrocka Maja | 2a |
32 | Gaudyn Miłosz | 2a |
33 | Michałek Wiktor | 2a |
34 | Dudziak Anna | 2a |
35 | Dastych Szymon | 2a |
36 | Czerech Wojciech | 2a |
37 | Jabłoński Nikodem | 2a |
38 | Bukowski Wiktor | 2b |
39 | Dąbrowska Amelia | 2b |
40 | Jankowska Nikola | 2b |
41 | Kowalski Piotr | 2b |
42 | Kruświcka Natalia | 2b |
43 | Łaciak Zofia | 2b |
44 | Miziołek Nikola | 2b |
45 | Świderska Jagoda | 2b |
46 | Szymkowiak Zuzanna | 2c |
47 | Małofiej Joanna | 2c |
48 | Hadaś Aleksandra | 2c |
49 | Sell Celina | 2c |
50 | Pszczoła Ewa | 2c |
51 | Horyd Dominik | 2c |
52 | Szejner Leon | 2c |
53 | Barczak Julian | 2c |
54 | Buczkowski Kamil | 2c |
55 | Walińska Aleksandra | 3a |
56 | Nochowicz Anna | 3a |
57 | Żwirblis Weronika | 3a |
58 | Jaskulska Zofia | 3a |
59 | Pierzkała Katarzyna | 3a |
60 | Gapiński Stanisław | 3a |
61 | Hoffman Zofia | 3a |
62 | Koszna Aleksandra | 3a |
63 | Bedyńska Eliza | 3b |
64 | Łaciak Mikołaj | 3b |
65 | Krzykawski Kacper | 3b |
66 | Gołębiowski Michał | 3c |
67 | Hetmanowski Kamil | 3c |
68 | Jończy Wojciech | 3c |
69 | Klepacz Artur | 3c |
70 | Kosz Gracjan | 3c |
71 | Łasecki Jakub | 3c |
72 | Łączna Weronika | 3c |
73 | Piekarek Wojciech | 3c |
Najlepsi uczniowie w klasach IV - VIII
w roku szkolnym 2021/2022
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa | Średnia |
1. | Rozalia Nowacka | 4a | 6,67 |
2. | Jan Małofiej | 5c | 5,54 |
3. | Aleksander Sell | 6a | 5,54 |
4. | Radosław Kosiński | 7a | 5,5 |
5. | Pola Senger | 7b | 5,5 |
6. | Adam Wollherr | 4c | 5,42 |
7. | Anna Marta Staszewska | 5b | 5,38 |
8. | Filip Świętek | 7a | 5,36 |
9. | Nikola Laskosz | 7d | 5,36 |
10. | Wojciech Rogula | 8b | 5,36 |
11. | Ilona Kosińska | 8d | 5,36 |
12. | Mikołaj Uszko | 7a | 5,29 |
13. | Krzysztof Gapiński | 8a | 5,28 |
14. | Maria Staniewska | 8d | 5,28 |
15. | Małgorzata Grośty | 4b | 5,25 |
16. | Wiktor Dajczak | 5a | 5,23 |
17. | Mieszko Kowal | 6a | 5,23 |
18. | Konrad Zawadzki | 5c | 5,23 |
19. | Eliza Cybulska | 8a | 5,21 |
20. | Marta Sell | 7b | 5,21 |
21. | Jaśmina Szejner | 4b | 5,17 |
22. | Aleks Dąbrowicz | 4c | 5,17 |
23. | Tomasz Grzegorz Nawrocki | 4c | 5,17 |
24. | Zofia Meller | 5b | 5,15 |
25. | Grzegorz Geisler | 5c | 5,15 |
26. | Zofia Gról | 8b | 5,15 |
27. | Jagoda Warzocha | 7c | 5,14 |
28. | Oskar Szarek | 8b | 5,14 |
29. | Marika Okrasa | 4b | 5,09 |
30. | Mikołaj Niedbalski | 4a | 5,08 |
31. | Maria Kowalak | 4b | 5,08 |
32. | Maciej Koczorowski | 4c | 5,08 |
33. | Alina Kawlewska | 4d | 5,08 |
34. | Amelia Herman | 5a | 5,08 |
35. | Hubert Flisiak | 5b | 5,08 |
36. | Liwia Piekarek | 7d | 5,07 |
37. | Nikodem Krzykawski | 8c | 5,07 |
38. | Aleks Janowski | 4d | 5 |
39. | Dominik Gapa | 5a | 5 |
40. | Michalina Grela | 5b | 5 |
41. | Eliza Olejniczak | 5c | 5 |
42. | Agata Wachowska | 8a | 5 |
43. | Mikołaj Kowal | 8c | 5 |
44. | Zuzanna Ciesielska | 8d | 5 |
45. | Zuzanna Kryger | 7c | 4,93 |
46. | Zuzanna Łuczak | 7e | 4,93 |
47. | Hubert Tomaszczyk | 8b | 4,92 |
48. | Martyna Nochowicz | 4b | 4,92 |
49. | Julia Jura | 4d | 4,92 |
50. | Marcel Kędzierski | 4d | 4,92 |
51. | Nikodem Miziołek | 5b | 4,92 |
52. | Ignacy Szafranek | 6a | 4,92 |
53. | Julia Nawrocka | 7a | 4,86 |
54. | Aleksandra Bedyńska | 7b | 4,86 |
55. | Sara Cyran | 7b | 4,86 |
56. | Kinga Kaźmierska | 7b | 4,86 |
57. | Natalia Łasecka | 7c | 4,86 |
58. | Piotr Melon | 8b | 4,86 |
59. | Mikołaj Pol | 8d | 4,85 |
60. | Zuzanna Miziołek | 5c | 4,85 |
61. | Julia Dowczyńska | 5c | 4,85 |
62. | Zofia Nowak | 4a | 4,83 |
63. | Oliwia Śleboda | 4a | 4,83 |
64. | Izabela Muryń | 4b | 4,83 |
65. | Maria Gról | 4c | 4,83 |
66. | Marcel Krasnopolski | 4c | 4,83 |
67. | Maksymilian Ruciński | 4c | 4,83 |
68. | Kateryna Holoviuk | 5c | 4,83 |
69. | Antoni Wawrzyniak | 8c | 4,79 |
70. | Kacper Cabel | 8b | 4,79 |
71. | Adam Grośty | 7a | 4,79 |
72. | Maja Banach | 7b | 4,79 |
73. | Łukasz Kędzierski | 8a | 4,78 |
74. | Krzysztof Dudziak | 8a | 4,78 |
75. | Lena Ryczek | 5c | 4,77 |
76. | Robert Rogula | 5c | 4,77 |
77. | Maja Polcyn | 4a | 4,75 |
78. | Aleksy Przedwojski | 4a | 4,75 |
79. | Julita Zube | 4a | 4,75 |
80. | Marcelina Kowalak | 4c | 4,75 |
81. | Stanisław Koczorowski | 4d | 4,75 |
Uczniowie wyróżnieni w klasach I - III
w roku szkolnym 2020/2021
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
1. |
Gaudyn Miłosz |
I a |
2. |
Pentek Gabriela |
I a |
3. |
Jabłoński Nikodem |
I a |
4. |
Dastych Szymon |
I a |
5. |
Michałek Wiktor |
I a |
6. |
Dudziak Anna |
I a |
7. |
Nawrocka Maja |
I a |
8. |
Czerech Wojciech |
I a |
9. |
Bukowska Oliwia |
I b |
10. |
Bukowski Wiktor |
I b |
11. |
Dąbrowska Amelia |
I b |
12. |
Jankowska Nikola |
I b |
13. |
Kowalski Piotr |
I b |
14. |
Kruświcka Natalia |
I b |
15. |
Łaciak Zofia |
I b |
16. |
Miziołek Mikola |
I b |
17. |
Szejner Franciszek |
I b |
18. |
Świderska Jagoda |
I b |
19. |
Barczak Julian |
I c |
20. |
Buczkowski Kamil |
I c |
21. |
Grams Oliwia |
I c |
22. |
Hadaś Aleksandra |
I c |
23. |
Horyd Dominik |
I c |
24. |
Małofiej Joanna |
I c |
25. |
Sell Celina |
I c |
26. |
Szejner Leon |
I c |
27. |
Szymkowaik Zuzanna |
I c |
28. |
Zofia Jaskulska |
II a |
29. |
Katarzyna Pierzkała |
II a |
30. |
Aleksandra Walińska |
II a |
31. |
Weronika Żwirblis |
II a |
32. |
Anna Nochowicz |
II a |
33. |
Aleksandra Koszna |
II a |
34. |
Stanisław Gapiński |
II a |
35. |
Maja Wojczyńska |
II a |
36. |
Bedyńska Eliza |
II b |
37. |
Krzykawski Kacper |
II b |
38. |
Krzykawski Kajetan |
II b |
39. |
Łaciak Mikołaj |
II b |
40. |
Olejniczak Wiktoria |
II b |
41. |
Barańczak Martyna |
IIb |
42. |
Gołębiowski Michał |
II c |
43. |
Hetmanowski Kamil |
II c |
44. |
Jończy Wojciech |
II c |
45. |
Kierna Mikołaj |
II c |
46. |
Klepacz Artur |
II c |
47. |
Kwandrans Julia |
II c |
48. |
Kramer Wiktoria |
II c |
49. |
Łasecki Jakub |
II c |
50. |
Nowacka Rozalia |
III a |
51. |
Śleboda Oliwia |
III a |
52. |
Szcześniak Julia |
III a |
53. |
Nowak Zofia |
III a |
54. |
Zube Julita |
III a |
55. |
Niedbalski Mikołaj |
III a |
56. |
Polcyn Maja |
III a |
57. |
Grośty Małgorzata |
III b |
58. |
Muryń Izabela |
III b |
59. |
Szejner Jasmina |
III b |
60. |
Nochwicz Martyna |
III b |
61. |
Okrasa Marika |
III b |
62. |
Simiński Szymon |
III b |
63. |
Ignaszak Ksawery |
III b |
64. |
Dąbrowicz Aleks |
III c |
65. |
Koczorowski Maciej |
III c |
66. |
Kowalak Marcelina |
III c |
67. |
Nawrocki Tomasz |
III c |
68. |
Ruciński Maksymilian |
III c |
69. |
Szynkiewicz Zuzanna |
III c |
70. |
Wollherr Adam |
III c |
71. |
Kawlewska Alina |
III d |
72. |
Janowski Aleks |
III d |
73. |
Kaczmarzewska Maja |
III d |
74. |
Antkowiak Martyna |
III d |
75. |
Kędzierski Marcel |
III d |
76. |
Jura Julia |
III d |
Najlepsi uczniowie w klasach IV - VIII
w roku szkolnym 2020/2021
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Średnia |
1. |
Dajczak Wiktor |
IV a |
5,08 |
2. |
Piotr Filip |
IV a |
5,00 |
3. |
Gniła Filip |
IV a |
4,92 |
4. |
Herman Amelia |
IV a |
4,92 |
5. |
Gapa Dominik |
IV a |
4,83 |
6. |
Flisiak Hubert |
IV b |
5,25 |
7. |
Staszewska Anna |
IV b |
5,25 |
8. |
Grela Michalina |
IV b |
5,17 |
9. |
Meller Zofia |
IV b |
5,08 |
10. |
Banach Olga |
IV b |
5,00 |
11. |
Maciejewska Oliwia |
IV b |
5,00 |
12. |
Miziołek Nikodem |
IV b |
5,00 |
13. |
Dąbrowski Jan |
IV b |
4,92 |
14. |
Lupa Nadiana |
IV b |
4,92 |
15. |
Ksycki Franciszek |
IV b |
4,75 |
16. |
Małofiej Jan |
IV c |
5,33 |
17. |
Geisler Grzegorz |
IV c |
5,17 |
18. |
Miziołek Zuzanna |
IV c |
5,08 |
19. |
Olejniczak Eliza |
IV c |
5,08 |
20. |
Zawadzki Konrad |
IV c |
5,08 |
21. |
Rogula Robert |
IV c |
4,83 |
22. |
Dowczyńska Julia |
IV c |
4,75 |
23. |
Sell Aleksander |
V a |
5,54 |
24. |
Kowal Mieszko |
V a |
5,00 |
25. |
Uszko Mikołaj |
VI a |
5,54 |
26. |
Kosiński Radozław |
VI a |
5,46 |
27. |
Nawrocka Julia |
VI a |
5,38 |
28. |
Świętek Filip |
VI a |
5,38 |
29. |
Posadny Bartosz |
VI a |
5,23 |
30. |
Grośty Adam |
VI a |
5,00 |
31. |
Łech Wojciech |
VI a |
5,00 |
32. |
Geisler Martyna |
VI a |
4,77 |
33. |
Skowronek Maciej |
VI a |
4,77 |
34. |
Sell Marta |
VI b |
5,46 |
35. |
Kaźmierska Kinga |
VI b |
5,31 |
36. |
Banach Maja |
VI b |
5,23 |
37. |
Senger Pola |
VI b |
5,15 |
38. |
Bedyńska Aleksandra |
VI b |
5,08 |
39. |
Barczak Bruno |
VI b |
5,00 |
40. |
Kaczmarek Matylda |
VI b |
5,00 |
41. |
Kasperczak Hanna |
VI b |
5,00 |
42. |
Michor Daniel |
VI b |
5,00 |
43. |
Strumnik Oliwier |
VI b |
5,00 |
44. |
Okrasa Jakub |
VI b |
4,83 |
45. |
Kryger Zuzanna |
VI c |
5,31 |
46. |
Łasecka Natalia |
VI c |
5,23 |
47. |
Warzocha Jagoda |
VI c |
5,23 |
48. |
Zieliński Nikodem |
VI c |
5,08 |
49. |
Janiszewski Bartosz |
VI c |
5,00 |
50. |
Kostecka Zofia |
VI c |
4,85 |
51. |
Cyran Sara |
VI c |
4,77 |
52. |
Laskosz Nikola |
VI d |
5,38 |
53. |
Piekarek Liwia |
VI d |
5,23 |
54. |
Florek Martyna |
VI d |
5,00 |
55. |
Koczorowski Mikołaj |
VI d |
4,77 |
56. |
Łuczak Zuzanna |
VI e |
5,23 |
57. |
Kaczmarek Wiktor |
VI e |
5,00 |
58. |
Łuszczki Miłosz |
VI e |
5,00 |
59. |
Gąsior Natalia |
VI e |
4,92 |
60. |
Piotr Amelia |
VI e |
4,85 |
61. |
Nochowicz Amelia |
VI e |
4,77 |
62. |
Gapiński Krzysztof |
VII a |
5,14 |
63. |
Wachowska Agata |
VII a |
5,07 |
64. |
Cybulska Eliza |
VII a |
5,00 |
65. |
Nikodem Kossakowski |
VII a |
5,00 |
66. |
Łukasz Kędzierski |
VII a |
4,93 |
67. |
Krzysztof Dudziak |
VII a |
4,79 |
68. |
Wojciech Rogula |
VII b |
5,21 |
69. |
Zofia Gról |
VII b |
5,14 |
70. |
Oskar Szarek |
VII b |
4,93 |
71. |
Nikodem Krzykawski |
VII c |
4,86 |
72. |
Mikołaj Kowal |
VII c |
4,79 |
73. |
Julia Marek |
VII c |
4,79 |
74. |
Zuzanna Ciesielska |
VII d |
5,43 |
75. |
Ilona Kosińska |
VII d |
5,21 |
76. |
Maria Staniewska |
VII d |
5,00 |
77. |
Bartosz Karwacki |
VII d |
4,79 |
78. |
Hanna Kozłowska |
VII d |
4,79 |
79. |
Lilianna Westfal |
VIII a |
5,63 |
80. |
Barbara Janc |
VIII a |
5,39 |
81. |
Aniela Śliwińska |
VIII a |
5,33 |
82. |
Wojciech Bobowicz |
VIII a |
5,18 |
83. |
Ksawier Kuwik |
VIII a |
5,06 |
84. |
Oliwia Budzińska |
VIII a |
4,89 |
85. |
Weronika Kaczmarek |
VIII b |
5,22 |
86. |
Dominik Pianka |
VIII b |
5,11 |
87. |
Julia Pierzkała |
VIII b |
5,11 |
88. |
Lena Polcyn |
VIII b |
5,06 |
89. |
Wojciech Ratajczak |
VIII b |
4,94 |
90. |
Julia Wlazło |
VIII b |
4,89 |
91. |
Aleksandra Michor |
VIII c |
5,22 |
92. |
Bartosz Łuszczki |
VIII c |
5,00 |
93. |
Franciszek Trojanowski |
VIII c |
5,00 |
94. |
Zuzanna Zube |
VIII c |
4,89 |
Najlepsi uczniowie w klasach I - III
w roku szkolnym 2019/2020
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
1. | Hoffmann Zofia | I a |
2. | Żwirblis Weronika | I a |
3. | Walińska Aleksandra | I a |
4. | Koszna Aleksandra | I a |
5. | Wojczyńska Maja | I a |
6. | Pierzkała Katarzyna | I a |
7. | Jaskulska Zofia | I a |
8. | Nochowicz Anna | I a |
9. | Bedyńska Eliza | I b |
10. | Krzykawski Kacper | I b |
11. | Krzykawski Kajetan | I b |
12. | Łaciak Mikołaj | I b |
13. | Gołębiowski Michał | I c |
14. | Hetmanowski Kamil | I c |
15. | Jończy Wojciech | I c |
16. | Kierna Mikołaj | I c |
17. | Klepacz Artur | I c |
18. | Kramer Wiktoria | I c |
19. | Łasecki Jakub | I c |
20. | Śleboda Oliwia | II a |
21. | Niedbalski Mikołaj | II a |
22. | Zube Julita | II a |
23. | Szcześniak Julia | II a |
24. | Nowacka Rozalia | II a |
25. | Grośty Małgorzata | II b |
26. | Szejner Jasmina | II b |
27. | Muryń Izabela | II b |
28. | Nochowicz Martyna | II b |
29. | Kowalak Maria | II b |
30. | Okrasa Marika | II b |
31. | Dąbrowicz Aleks | II c |
32. | Koczorowski Maciej | II c |
33. | Kowalak Marcelina | II c |
34. | Nawrocki Tomasz | II c |
35. | Szynkiewicz Zuzanna | II c |
36. | Wollherr Adam | II c |
37. | Kawlewska Alina | II d |
38. | Janowski Aleks | II d |
39. | Kędzierski Marcel | II d |
40. | Antkowiak Martyna | II d |
41. | Kaczmarzewska Maja | II d |
42. | Koczorowski Stanisław | II d |
43. | Maślankowska Krystyna | III a |
44. | Szynkiewicz Michał | III a |
45. | Dajczak Wiktor | III a |
46. | Gapa Dominik | III a |
47. | Gniła Filip | III a |
48. | Herman Amelia | III a |
49. | Banach Olga | III b |
50. | Flisiak Hubert | III a |
51. | Grela Michalina | III b |
52. | Kordylasińska Tatiana | III b |
53. | Maciejewska Oliwia | III b |
54. | Meller Zofia | III b |
55. | Staszewska Anna | III b |
56. | Małofiej Jan | III c |
57. | Zawadzki Konrad | III c |
58. | Geisler Grzegorz | III c |
59. | Ignaszak Wojciech | III c |
60. | Miziołek Zuzanna | III c |
61. | Ryczek Lena | III c |
Najlepsi uczniowie w klasach IV - VIII
w roku szkolnym 2019/2020
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa | Średnia |
1. | Sell Aleksandra | VIII b | 5,61 |
2. | Anastaziak Weronika | VIII b |
5,56 |
3. | Kosiński Radosław | V a | 5,46 |
4. | Dajczak Izabela | VIII c | 5,36 |
5. | Laskosz Nikola | V d | 5,38 |
6. | Sell Marta | V b | 5,38 |
7. | Sell Aleksander | IV a | 5,33 |
8. | Senger Pola | V b | 5,31 |
9. | Wachowska Agata | VI a | 5,31 |
10. | Gapiński Krzysztof | VI a | 5,23 |
11. | Gról Zofia | VI b | 5,23 |
12. | Kryger Zuzanna | V c | 5,23 |
13. | Krzykawski Nikodem | VI c | 5,23 |
14. | Łasecka Natalia | V c | 5,23 |
15. | Piekarek Liwia | V d | 5,23 |
16. | Strumnik Oliwier | V b | 5,23 |
17. | Dąbrowicz Kinga | VIII a | 5,21 |
18. | Koszny Marcin | VIII b | 5,21 |
19. | Ciesielska Zuzanna | VI d | 5,18 |
20. | Kosińska Ilona | VI d | 5,18 |
21. | Kowal Mieszko | IV a | 5,17 |
22. | Westfal Lilianna | VII a | 5,17 |
23. | Jóźwiak Julia | V d | 5,15 |
24. | Kaźmierska Kinga | V b | 5,15 |
25. | Nawrocka Julia | V a | 5,15 |
26. | Uszko Mikołaj | V a | 5,15 |
27. | Warzocha Jagoda | V c | 5,15 |
28. | Iwiński Krzysztof | VIII c | 5,17 |
29. | Janc Barbara | VII a | 5,14 |
30. | Kuwik Ksawier | VII a | 5,14 |
31. | Michor Aleksandra | VII c | 5,14 |
32. | Śliwińska Aniela | VII a | 5,12 |
33. | Jaskulski Krzysztof | V a | 5,08 |
34. | Michor Daniel | V b | 5,08 |
35. | Romanowski Dawid | V b | 5,08 |
36. | Kaczmarek Matylda | V b | 5,08 |
37. | Florek Martyna | V d | 5,08 |
38. | Łuszczki Miłosz | V e | 5,08 |
39. | Pol Mikołaj | VI d | 5,08 |
40. | Staniewska Maria | VI d | 5,08 |
41. | Kaźmierski Jakub | VIII a | 5,08 |
42. | Ganske Anastazja | VIII a | 5,07 |
43. | Geisler Aleksandra | VIII c | 5,07 |
44. | Geisler Zofia | VIII a | 5,07 |
45. | Banach Maja | V b | 5,0 |
46. | Bedyńska Aleksandra | V b | 5,0 |
47. | Cyran Sara | V c | 5,0 |
48. | Dudziak Krzysztof | VI a | 5,0 |
49. | Grośty Adam | V a | 5,0 |
50. | Koczorowski Mikołaj | V d | 5,0 |
51. | Kędzierski Łukasz | VI a | 5,0 |
52. | Kowal Mikołaj | VI c | 5,0 |
53. | Pierzkała Julia | VII b | 5,0 |
54. | Słoń Wojciech | VI c | 5,0 |
55. | Wawrzyniak Antoni | VI c | 5,0 |
56. | Zieliński Nikodem | V c | 5,0 |
57. | Kaczmarek Weronika | VII b | 4,93 |
58. | Kędzierski Maciej | VIII b | 4,93 |
59. | Pianka Dominik | VII b | 4,93 |
60. | Ratajczak Wojciech | VII b | 4,93 |
61. | Barczak Bruno | V b | 4,92 |
62. | Bukowska Blanka | V b | 4,92 |
63. | Kaczmarek Wiktor | V e | 4,92 |
64. | Kasperczak Hanna | V b | 4,92 |
65. | Kossakowski Nikodem | VI a | 4,92 |
66. | Olejniczak Zofia | V e | 4,92 |
67. | Rogula Wojciech | VI b | 4,92 |
68. | Szafranek Ignacy | IV a | 4,92 |
69. | Szukała Kacper | IV a | 4,92 |
70. | Świętek Filip | V a | 4,92 |
71. | Tomaszczyk Hubert | VI b | 4,92 |
72. | Melon Katarzyna | VIII a | 4,86 |
73. | Piasecka Oktawia | VIII a | 4,86 |
74. | Polcyn Lena | VII b | 4,86 |
75. | Trojanowski Franciszek | VII c | 4,86 |
76. | Kaptur Aleksja | V e | 4,85 |
77. | Łech Wojciech | V a | 4,85 |
78. | Nochowicz Amelia | V e | 4,85 |
79. | Skowronek Maciej | V a | 4,85 |
80. | Zielińska Laura | VI b | 4,85 |
81. | Gąsior Natalia | V e | 4,83 |
82. | Janiszewski Bartosz | V c | 4,83 |
83. | Kędzierska Aleksandra | V d | 4,83 |
84. | Okrasa Jakub | V b | 4,83 |
85. | Budzińska Oliwia | VII a | 4,79 |
86. | Łuszczki Bartosz | VII c | 4,79 |
87. | Stefański Kacper | VIII b | 4,79 |
88. | Wlazło Julia | VII b | 4,79 |
89. | Furman Wiktoria | VI a | 4,77 |
90. | Geisler Martyna | V a | 4,77 |
91. | Kowalski Filip | V e | 4,77 |
92. | Kwandrans Szymon | VI c | 4,77 |
93. | Melon Piotr | VI b | 4,77 |
94. | Posadny Bartosz | V a | 4,77 |
95. | Szak Katarzyna | V b | 4,77 |
96. | Szarek Oskar | VI b | 4,77 |
97. | Wota Alan | VI a | 4,77 |