Uczniowie wyróżnieni w klasach I - III
w roku szkolnym 2020/2021
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
1. |
Gaudyn Miłosz |
I a |
2. |
Pentek Gabriela |
I a |
3. |
Jabłoński Nikodem |
I a |
4. |
Dastych Szymon |
I a |
5. |
Michałek Wiktor |
I a |
6. |
Dudziak Anna |
I a |
7. |
Nawrocka Maja |
I a |
8. |
Czerech Wojciech |
I a |
9. |
Bukowska Oliwia |
I b |
10. |
Bukowski Wiktor |
I b |
11. |
Dąbrowska Amelia |
I b |
12. |
Jankowska Nikola |
I b |
13. |
Kowalski Piotr |
I b |
14. |
Kruświcka Natalia |
I b |
15. |
Łaciak Zofia |
I b |
16. |
Miziołek Mikola |
I b |
17. |
Szejner Franciszek |
I b |
18. |
Świderska Jagoda |
I b |
19. |
Barczak Julian |
I c |
20. |
Buczkowski Kamil |
I c |
21. |
Grams Oliwia |
I c |
22. |
Hadaś Aleksandra |
I c |
23. |
Horyd Dominik |
I c |
24. |
Małofiej Joanna |
I c |
25. |
Sell Celina |
I c |
26. |
Szejner Leon |
I c |
27. |
Szymkowaik Zuzanna |
I c |
28. |
Zofia Jaskulska |
II a |
29. |
Katarzyna Pierzkała |
II a |
30. |
Aleksandra Walińska |
II a |
31. |
Weronika Żwirblis |
II a |
32. |
Anna Nochowicz |
II a |
33. |
Aleksandra Koszna |
II a |
34. |
Stanisław Gapiński |
II a |
35. |
Maja Wojczyńska |
II a |
36. |
Bedyńska Eliza |
II b |
37. |
Krzykawski Kacper |
II b |
38. |
Krzykawski Kajetan |
II b |
39. |
Łaciak Mikołaj |
II b |
40. |
Olejniczak Wiktoria |
II b |
41. |
Barańczak Martyna |
IIb |
42. |
Gołębiowski Michał |
II c |
43. |
Hetmanowski Kamil |
II c |
44. |
Jończy Wojciech |
II c |
45. |
Kierna Mikołaj |
II c |
46. |
Klepacz Artur |
II c |
47. |
Kwandrans Julia |
II c |
48. |
Kramer Wiktoria |
II c |
49. |
Łasecki Jakub |
II c |
50. |
Nowacka Rozalia |
III a |
51. |
Śleboda Oliwia |
III a |
52. |
Szcześniak Julia |
III a |
53. |
Nowak Zofia |
III a |
54. |
Zube Julita |
III a |
55. |
Niedbalski Mikołaj |
III a |
56. |
Polcyn Maja |
III a |
57. |
Grośty Małgorzata |
III b |
58. |
Muryń Izabela |
III b |
59. |
Szejner Jasmina |
III b |
60. |
Nochwicz Martyna |
III b |
61. |
Okrasa Marika |
III b |
62. |
Simiński Szymon |
III b |
63. |
Ignaszak Ksawery |
III b |
64. |
Dąbrowicz Aleks |
III c |
65. |
Koczorowski Maciej |
III c |
66. |
Kowalak Marcelina |
III c |
67. |
Nawrocki Tomasz |
III c |
68. |
Ruciński Maksymilian |
III c |
69. |
Szynkiewicz Zuzanna |
III c |
70. |
Wollherr Adam |
III c |
71. |
Kawlewska Alina |
III d |
72. |
Janowski Aleks |
III d |
73. |
Kaczmarzewska Maja |
III d |
74. |
Antkowiak Martyna |
III d |
75. |
Kędzierski Marcel |
III d |
76. |
Jura Julia |
III d |
Najlepsi uczniowie w klasach IV - VIII
w roku szkolnym 2020/2021
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klasa |
Średnia |
1. |
Dajczak Wiktor |
IV a |
5,08 |
2. |
Piotr Filip |
IV a |
5,00 |
3. |
Gniła Filip |
IV a |
4,92 |
4. |
Herman Amelia |
IV a |
4,92 |
5. |
Gapa Dominik |
IV a |
4,83 |
6. |
Flisiak Hubert |
IV b |
5,25 |
7. |
Staszewska Anna |
IV b |
5,25 |
8. |
Grela Michalina |
IV b |
5,17 |
9. |
Meller Zofia |
IV b |
5,08 |
10. |
Banach Olga |
IV b |
5,00 |
11. |
Maciejewska Oliwia |
IV b |
5,00 |
12. |
Miziołek Nikodem |
IV b |
5,00 |
13. |
Dąbrowski Jan |
IV b |
4,92 |
14. |
Lupa Nadiana |
IV b |
4,92 |
15. |
Ksycki Franciszek |
IV b |
4,75 |
16. |
Małofiej Jan |
IV c |
5,33 |
17. |
Geisler Grzegorz |
IV c |
5,17 |
18. |
Miziołek Zuzanna |
IV c |
5,08 |
19. |
Olejniczak Eliza |
IV c |
5,08 |
20. |
Zawadzki Konrad |
IV c |
5,08 |
21. |
Rogula Robert |
IV c |
4,83 |
22. |
Dowczyńska Julia |
IV c |
4,75 |
23. |
Sell Aleksander |
V a |
5,54 |
24. |
Kowal Mieszko |
V a |
5,00 |
25. |
Uszko Mikołaj |
VI a |
5,54 |
26. |
Kosiński Radozław |
VI a |
5,46 |
27. |
Nawrocka Julia |
VI a |
5,38 |
28. |
Świętek Filip |
VI a |
5,38 |
29. |
Posadny Bartosz |
VI a |
5,23 |
30. |
Grośty Adam |
VI a |
5,00 |
31. |
Łech Wojciech |
VI a |
5,00 |
32. |
Geisler Martyna |
VI a |
4,77 |
33. |
Skowronek Maciej |
VI a |
4,77 |
34. |
Sell Marta |
VI b |
5,46 |
35. |
Kaźmierska Kinga |
VI b |
5,31 |
36. |
Banach Maja |
VI b |
5,23 |
37. |
Senger Pola |
VI b |
5,15 |
38. |
Bedyńska Aleksandra |
VI b |
5,08 |
39. |
Barczak Bruno |
VI b |
5,00 |
40. |
Kaczmarek Matylda |
VI b |
5,00 |
41. |
Kasperczak Hanna |
VI b |
5,00 |
42. |
Michor Daniel |
VI b |
5,00 |
43. |
Strumnik Oliwier |
VI b |
5,00 |
44. |
Okrasa Jakub |
VI b |
4,83 |
45. |
Kryger Zuzanna |
VI c |
5,31 |
46. |
Łasecka Natalia |
VI c |
5,23 |
47. |
Warzocha Jagoda |
VI c |
5,23 |
48. |
Zieliński Nikodem |
VI c |
5,08 |
49. |
Janiszewski Bartosz |
VI c |
5,00 |
50. |
Kostecka Zofia |
VI c |
4,85 |
51. |
Cyran Sara |
VI c |
4,77 |
52. |
Laskosz Nikola |
VI d |
5,38 |
53. |
Piekarek Liwia |
VI d |
5,23 |
54. |
Florek Martyna |
VI d |
5,00 |
55. |
Koczorowski Mikołaj |
VI d |
4,77 |
56. |
Łuczak Zuzanna |
VI e |
5,23 |
57. |
Kaczmarek Wiktor |
VI e |
5,00 |
58. |
Łuszczki Miłosz |
VI e |
5,00 |
59. |
Gąsior Natalia |
VI e |
4,92 |
60. |
Piotr Amelia |
VI e |
4,85 |
61. |
Nochowicz Amelia |
VI e |
4,77 |
62. |
Gapiński Krzysztof |
VII a |
5,14 |
63. |
Wachowska Agata |
VII a |
5,07 |
64. |
Cybulska Eliza |
VII a |
5,00 |
65. |
Nikodem Kossakowski |
VII a |
5,00 |
66. |
Łukasz Kędzierski |
VII a |
4,93 |
67. |
Krzysztof Dudziak |
VII a |
4,79 |
68. |
Wojciech Rogula |
VII b |
5,21 |
69. |
Zofia Gról |
VII b |
5,14 |
70. |
Oskar Szarek |
VII b |
4,93 |
71. |
Nikodem Krzykawski |
VII c |
4,86 |
72. |
Mikołaj Kowal |
VII c |
4,79 |
73. |
Julia Marek |
VII c |
4,79 |
74. |
Zuzanna Ciesielska |
VII d |
5,43 |
75. |
Ilona Kosińska |
VII d |
5,21 |
76. |
Maria Staniewska |
VII d |
5,00 |
77. |
Bartosz Karwacki |
VII d |
4,79 |
78. |
Hanna Kozłowska |
VII d |
4,79 |
79. |
Lilianna Westfal |
VIII a |
5,63 |
80. |
Barbara Janc |
VIII a |
5,39 |
81. |
Aniela Śliwińska |
VIII a |
5,33 |
82. |
Wojciech Bobowicz |
VIII a |
5,18 |
83. |
Ksawier Kuwik |
VIII a |
5,06 |
84. |
Oliwia Budzińska |
VIII a |
4,89 |
85. |
Weronika Kaczmarek |
VIII b |
5,22 |
86. |
Dominik Pianka |
VIII b |
5,11 |
87. |
Julia Pierzkała |
VIII b |
5,11 |
88. |
Lena Polcyn |
VIII b |
5,06 |
89. |
Wojciech Ratajczak |
VIII b |
4,94 |
90. |
Julia Wlazło |
VIII b |
4,89 |
91. |
Aleksandra Michor |
VIII c |
5,22 |
92. |
Bartosz Łuszczki |
VIII c |
5,00 |
93. |
Franciszek Trojanowski |
VIII c |
5,00 |
94. |
Zuzanna Zube |
VIII c |
4,89 |