Aktualności
Terminarz Gminnej Ligi - Halowej Piłki Nożnej
- Szczegóły
- Utworzono: wtorek, 16, listopad 2010 13:19
- GZ LZS
- Odsłony: 1154
Terminarz Gminnej Ligi - Halowej Piłki Nożnej
sezon 2010/2011
Mecze rozgrywane - Hala Sportowa - Widowiskowa przy Gimnazjum w Budzyniu
I kolejka 7 listopada 2010 r.
Lp. meczu | Godz. rozpoczęcia | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny |
1 | 14:00 | Budzyń | LZS Ostrówki |
2 | 14:40 | LZS Prosna | LZS Grabówka |
3 | 15:20 | LZS Sokołowo Budz. | ATA-Technik |
4 | 16:10 | LZS Dziewoklucz | LZS Podstolice |
5 | 16:50 | LZS Bukowiec | LZS Kąkolewice |
II kolejka 14 listopada 2010 r.
Lp. meczu |
Godz. rozpoczęcia |
Nazwa drużyny |
Nazwa drużyny |
1 |
14:00 |
LZS Podstolice | LZS Bukowiec |
2 |
14:40 |
ATA-Technik | LZS Dziewoklucz |
3 |
15:20 |
LZS Ostrówki |
LZS Kąkolewice |
4 |
16:10 |
LZS Grabówka |
LZS Sokołowo Budz. |
5 |
16:50 |
Budzyń |
LZS Prosna |
III kolejka 21 listopada 2010 r.
Lp. meczu |
Godz. rozpoczęcia |
Nazwa drużyny |
Nazwa drużyny |
1 |
14:00 |
LZS Sokołowo Budz. | Budzyń |
2 |
14:40 |
LZS Prosna | LZS Ostrówki |
3 |
15:20 |
LZS Dziewoklucz | LZS Grabówka |
4 |
16:10 |
LZS Bukowiec | ATA-Technik |
5 |
16:50 |
LZS Kąkolewice | LZS Podstolice |
IV kolejka 28 listopada 2010 r.
Lp. meczu |
Godz. rozpoczęcia |
Nazwa drużyny |
Nazwa drużyny |
1 |
14:00 |
LZS Ostrówki | LZS Podstolice |
2 |
14:40 |
ATA-Technik | LZS Kąkolewice |
3 |
15:20 |
LZS Grabówka | LZS Bukowiec |
4 |
16:10 |
Budzyń | LZS Dziewoklucz |
5 |
16:50 |
LZS Prosna | LZS Sokołowo Budz. |
V kolejka 5 grudnia 2010 r.
Lp. meczu |
Godz. rozpoczęcia |
Nazwa drużyny |
Nazwa drużyny |
1 |
14:00 |
LZS Dziewoklucz | LZS Prosna |
2 |
14:40 |
LZS Sokołowo Budz. | LZS Ostrówki |
3 |
15:20 |
LZS Bukowiec | Budzyń |
4 |
16:10 |
LZS Kąkolewice | LZS Grabówka |
5 |
16:50 |
LZS Podstolice | ATA-Technik |
VI kolejka 12 grudnia 2010 r.
Lp. meczu |
Godz. rozpoczęcia |
Nazwa drużyny |
Nazwa drużyny |
1 |
14:00 |
LZS Sokołowo Budz. | LZS Dziewoklucz |
2 |
14:40 |
LZS Prosna | LZS Bukowiec |
3 |
15:20 |
Budzyń | LZS Kąkolewice |
4 |
16:10 |
LZS Grabówka | LZS Podstolice |
5 |
16:50 |
LZS Ostrówki | ATA-Technik |
VII kolejka 9 stycznia 2011 r.
Lp. meczu |
Godz. rozpoczęcia |
Nazwa drużyny |
Nazwa drużyny |
1 |
14:00 |
ATA-Technik | LZS Grabówka |
2 |
14:40 |
LZS Podstolice | Budzyń |
3 |
15:20 |
LZS Dziewoklucz | LZS Ostrówki |
4 |
16:10 |
LZS Bukowiec | LZS Sokołowo Budz. |
5 |
16:50 |
LZS Kąkolewice | LZS Prosna |
VIII kolejka 23 stycznia 2011 r.
Lp. meczu |
Godz. rozpoczęcia |
Nazwa drużyny |
Nazwa drużyny |
1 |
14:00 |
Budzyń | ATA-Technik |
2 |
14:40 |
LZS Ostrówki | LZS Grabówka |
3 |
15:20 |
LZS Prosna | LZS Podstolice |
4 |
16:10 |
LZS Sokołowo Budz. | LZS Kąkolewice |
5 |
16:50 |
LZS Dziewoklucz | LZS Bukowiec |
IX kolejka 6 lutego 2011 r.
Lp. meczu |
Godz. rozpoczęcia |
Nazwa drużyny |
Nazwa drużyny |
1 |
14:00 |
LZS Kąkolewice | LZS Dziewoklucz |
2 |
14:40 |
LZS Podstolice | LZS Sokołowo Budz. |
3 |
15:20 |
LZS Grabówka | Budzyń |
4 |
16:10 |
ATA-Technik | LZS Prosna |
5 |
16:50 |
LZS Bukowiec | LZS Ostrówki |