Wszystkie518389

VCNT - Visitorcounter

Aktualności

Walczyliśmy pod siatką

W dniach 24 i 25 października w hali sportowo-widowiskowej przy Gimnazjum w Budzyniu odbyły się Gminne Mistrzostwa w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. Organizatorami Mistrzostw byli: Wójt Gminy Budzyń, Gminne Zrzeszenie LZS w Budzyniu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu.

Ogółem uczestniczyło 5 drużyn kobiet i 7 drużyn mężczyzn - 106 zawodniczek i zawodników.

IV- LZS Bukowiec

pozostałe drużyny: LZS Ostrówki, LZS Kąkolewice i LZS Podstolice zostały sklasyfikowane na V miejscu.

Zwycięskim drużynom puchary i dyplomy pamiątkowe wręczył Przewodniczący Rady Gminy pan Bogdan Łasecki. Organizatorzy serdecznie dziękują paniom : Irenie Jankowskiej i Szarlocie Bukowskiej za pomoc w przeprowadzeniu tych mistrzostw.

Przed organizatorami i najlepszymi drużynami stoi teraz poważne zadanie i wyłonienie w kategoriach kobiet i mężczyzn reprezentacji Gminy Budzyń na Powiatową Spartakiadę Zimową.

W czasie rozgrywania Gminnych Mistrzostw zostały wręczone statuetki i dyplomy pamiątkowe drużynom uczestniczącym w Gminnej Lidze piłki nożnej - 2009 gdzie w A grupie I miejsce zdobyła drużyna z LZS Podstolice a w B grupie I miejsce zdobyła drużyna z LZS Dziewoklucz co daje jej awans do A grupy.