Wszystkie518040

VCNT - Visitorcounter

Aktualności

Graliśmy w tenisa stołowego

W minioną sobotę i niedziele 16-17 lutego 2019 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Budzyniu rozegrano Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn. Ogółem startowało 84 zawodników którzy reprezentowali koła LZS i sołectwa. Mistrzostwa przebiegały w bardzo miłej i sportowej atmosferze. Gospodarzami Mistrzostw były koła LZS – Dziewoklucz i Prosna które wywiązały się z swych zadań bardzo dobrze.

W sobotę 16 lutego rozegrano gry kobiet:

• W kategorii młodziczek najlepszą była Zuzanna Bondecka z sołectwa Wyszyny przed Joanną Łatką z LZS Sokołowo.
  • W kategorii kadetki zwyciężyła Nicola Nowicka z LZS Sokołowo przed Mają Nogalską z LZS Prosna.
  • W kategorii juniorki zwyciężyła Angelika Ludowicz z LZS Prosna przed Dominiką Prech z LZS Sokołowo.
  • W kategorii seniorki zwyciężyła Karolina Prech z LZS Sokołowo przed Justyną Kozłowską z LZS Dziewoklucz.
  • W kategorii oldboy zwyciężyła Irena Jankowska z LZS Sokołowo przed Marleną Dudą z LZS Wyszynki.

W niedzielę 17 lutego swe gry rozegrali mężczyżni:

• W kategorii młodzik zwyciężył Igor Szurpit z LZS Sokołowo przed Borysem Bobowicz z LZS Dziewoklucz.
  • W kategorii kadet zwyciężył Kacper Stachowiak z drużyny Budzyń przed Miłoszem Szynkiewicz z LZS Sokołowo.
  • W kategorii junior zwyciężył Kacper Nowicki z LZS Sokołowo przed Mateuszem Dudą z LZS Wyszynki.
  • W kategorii senior zwyciężył Szymon Krzemiński z LZS Ostrówki przed Erykiem Rozpłochowskim z LZS Sokołowo.
  • W kategorii oldboy zwyciężył Dariusz Pawłowski przed Leszkiem Morańskim obydwoje z drużyny Budzyń.

Najmłodszym zawodnikiem Mistrzostw był Miszko Kowal /2010 rok urodz./ z drużyny GOK Budzyń. Zwycięzcom medale wręczali: Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS Budzyniu pan Roman Schlabs oraz Sędzia Główny Mistrzostw pani Irena Jankowska.

Organizatorzy serdecznie dziękują komisji sędziowskiej – pani Irenie Jankowskiej i Karolinie Prech oraz sędziom stolikowym – paniom Dominice Prech, Nicoli Nowickiej, Natalii Kozłowskiej oraz panom – Marcinowi Przybylskiemu, Bartoszowi Czerech, Bartoszowi Makowieckiemu, Kacprowi Golińskiemu, Pawłowi Fryska oraz pozostałym osobą które pomogły w sprawnym przeprowadzeniu tych Mistrzostw wszystkim duże dzięki.

Najlepsi reprezentować będą Gminę Budzyń i Powiat Chodzieski na Wielkopolskich Mistrzostwach tenisa stołowego 23 marca 2019 r. w Koźminie.