Spotkanie ze sportowcem

Spotkanie ze sportowcem- piłkarzem, trenerem pod hasłem "W zdrowym ciele- zdrowy duch" Dziękujemy za przybycie i upominki oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych:)

Obraz może zawierać: 21 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Ważne! Zebranie z rodzicami

Znalezione obrazy dla zapytania zebranie

Drodzy Rodzice!

Dnia 05 września w Przedszkolu Samorządowym im Misia Uszatka w Budzyniu we wszystkich grupach odbędzie się zebranie z rodzicami w sprawie organizacji roku szkolnego 2019/2020:

ul. Przemysłowa godz. 15.30

os. Wierzbowe godz. 16.30

 

Serdecznie zapraszamy

Spotkanie z policjantami

"Policjant"

Policjant to naprawdę przyjaciel nasz bliski.

Przyjaciel, który myśli życzliwie o wszystkich.

Myśli o bezpieczeństwie na ulicy i w domu,

Zawsze spieszy z pomocą, kiedy trzeba komuś pomóc.

Czuwa żeby się komuś coś złego nie stało.

Z daleka już widzimy, jego czapkę białą.

/Cz. Janczarski/

W tym tygodniu do naszego przedszkola przybyli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Margoninie. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z zasadami ruchu drogowego oraz nauka bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Policjanci rozmawiali z dziećmi o zachowaniu bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych, wyjaśniali w których miejscach można przechodzić przez jezdnię, którą stroną drogi należy się poruszać gdy nie ma chodnika oraz jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Podczas wizyty policjanci mówili o bezpieczeństwie dzieci w domu, stosowaniu ograniczonego zaufania w kontaktach z obcą osobą, przypominali numery alarmowe do służb ratunkowych. Dzieci otrzymały od zaproszonych gości drobne upominki. Następnie wszystkie przedszkolaki udały się na zewnątrz aby obejrzeć radiowozy Dzieci miały okazję usiąść w środku samochodu a także włączać syrenę policyjną. Ten dzień przedszkolaki na pewno zapamiętają na długo. Dziękujemy za tak miłą prelekcję:)

Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, w budynku

 

Obraz może zawierać: 14 osób, w tym Dorota Chroł, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i w budynku