Szlachetna paczka i Ty możesz pomóc

„Szlachetna Paczka” to jedna z największych akcji charytatywnych w Polsce. Jeśli znasz rodzinę lub osobę, która potrzebuje pomocy, zgłoś ją jak najszybciej do naszego Lidera Szlachetnej Paczki. Zachęcamy również do pomocy w zbiórce darów, wolontariusze Szlachetnej Paczki poszukują darczyńców dla znajdujących się w trudnej sytuacji rodzin z powiatu chodzieskiego.

 

szlachetna paczka

 

Szukamy rodzin biednych, samotnych seniorów, ludzi dotkniętych chorobami oraz osób lub rodzin, w życiu których doszło do tragedii, np. ich dom strawił pożar lub stracili pracę z powodu pandemii i brakuje im środków do życia.

Ponadto zachęcamy do włączenia się w Paczkę i przygotowania konkretnej pomocy dla jednej z potrzebujących rodzin. Warto zaprosić do tego przedsięwzięcia swoich znajomych, rodzinę, współpracowników.  Darczyńcami zostają też całe klasy szkolne czy firmy. Darczyńca to ktoś, kto do Paczki wkłada nie tylko konkretną pomoc, ale własne serce.

Wszystkich zainteresowanych pomocą prosimy o kontakt z Panią Wiolettą Magdzińską - Liderem Szlachetnej Paczki na terenie powiatu chodzieskiego tel. 508-838-639.

Zapraszamy do zapoznania się z ideą projektu na stronie internetowej: www.szlachetnapaczka.pl

 

 

UBEZPIECZENIE NNW 2022/2023

Ubezpieczenie NNW 2022/2023

Informujemy, że nadal jest możliwość ubezpieczenia dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków w ramach polisy grupowej.

Ostateczny termin aktywności linku do wykupienia ubezpieczenia mija 30.11.2022 r.

W przypadku pytań, wątpliwości kontakt do pośrednika:

Zespół Brokerów Ubezpieczeniowych „Gołębiewska” Sp. z o.o. Oddział w Chodzieży

Katarzyna Kościów @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczegóły polisy  w artykule Ubezpieczenie dzieci 2022 / 2023