Komunikat
z Gminnego Turnieju Szachowego "O Złotą Wieżę"
Sokołowo Budzyńskie 18.01.2009r.
Mężczyźni
I kategoria do 14 lat
1 | Pytel Tomasz | SP-Budzyń |
2 | Rozpłochowski Mikołaj | LZS Sokołowo Budzyńskie |
3 | Kupidura Mikołaj | LZS Sokołowo Budzyńskie |
4 | Tomaszewski Mateusz | SP-Budzyń |
5 | Zaranek Kamil | GOK Budzyń |
6 | Walczak Maciej | LZS Dziewoklucz |
7 | Kubsik Kornel | LZS Sokołowo Budzyńskie |
8 | Goldberg Patryk | SP-Budzyń |
9 | Bąk Wojciech | LZS Podstolice |
II Kategoria od 15 do 18 lat
1 | Bruszyński Kamil | GOK Budzyń |
2 | Pytel Szymon | GOK Budzyń |
3 | Świstara Patryk | LZS Sokołowo Budzyńskie |
4 | Marek Daniel | LZS Prosna |
5 | Warguła Mateusz | LZS Kąkolewice |
6 | Bonikowski Fabian | LZS Podstolice |
II Kategoria pow. 18 lat
1 | Rakoczy Piotr | GOK Budzyń |
2 | Dąbrowicz Mateusz | GOK Budzyń |
3 | Marek Karol | LZS Ostrówki |
4 | Pasch Błażej | LZS Bukowiec |
5 | Góra Mieczysław | LZS Sokołowo Budyzńskie |
6 | Piochacz Michał | LZS Kąkolewice |
7 | Piochacz Marcin | LZS Kąkolewice |
8 | Dumke Zbigniew | LZS Podstolice |
9 | Staniewski Mateusz | LZS Podstolice |
10 | Marchel Ryszard | Wyszyny |
11 | Musiał Rafał | LZS Podstolice |
Kobiety
I Kategoria do 15 lat
1 | Świstara Adrianna | LZS Sokołowo Budzyńskie |
2 | Hermann Natalia | LZS Sokołowo Budzyńskie |
3 | Dudziak Aleksandra | SP Budzyń |
4 | Kubsik Nikola | LZS Sokołowo Budzyńskie |
Prech Karolina | SP Budzyń | |
5 | Kupidura Joanna | LZS Sokołowo Budzyńskie |
II Kategoria pow. 15 lat
1 | Rozpłochowska Alicja | Sokołowo Budzyńskie |
2 | Rozpłochowska Maja | Sokołowo Budzyńskie |
3 | Stawna Marta | Podstolice |
FINAŁ MISTRZÓW
1 | Rakoczy Piotr | GOK Budzyń |
2 | Świstara Adrianna | LZS Sokołowo Budzyńskie |
3 | Bruszyński Kamil | GOK Budzyń |
4 | Rozpłochowska Alicja | LZS Sokołowo Budzyńskie |
5 | Pytel Tomek | SP Budzyń |
ZDOBYTE MEDALE
Miejscowość |
Udział Kobiet |
Udział Mężczyzn |
Złote | Srebrne | Brązowe | Razem |
LZS Sokołowo Budzyńskie | 7 | 5 | 2 | 3 | 2 | 7 |
GOK Budzyń | - | 5 | 2 | 2 | - | 4 |
SP Budzyń | 2 | 3 | 1 | - | 1 | 2 |
LZS Podstolice | 1 | 5 | - | - | 1 | 1 |
LZS Ostrówki | - | 1 | - | - | 1 | 1 |
LZS Bukowiec | - | 1 | - | - | - | - |
LZS Dziewoklucz | - | 1 | - | - | - | - |
LZS Kąkolewice | - | 3 | - | - | - | - |
LZS Prosna | - | 1 | - | - | - | - |
Wyszyny | - | 1 | - | - | - | - |
Zdobyte punkty w współzawodnictwie Kół LZS
Miejscowość |
Punkty za Udział |
Miejsce |
Punkty za Miejsce |
Razem Punkty |
LZS Sokołowo Budzyńskie | 50 | I | 30 | 80 |
LZS Podstolice | 50 | II | 26 | 76 |
LZS Ostrówki | - | IV | 20 | 20 |
LZS Bukowiec | - | V | 17 | 17 |
LZS Dziewoklucz | - | VI | 14 | 14 |
LZS Kąkolewice | - | III | 23 | 23 |
LZS Prosna | - | V | 17 | 17 |