Wszystkie517884

VCNT - Visitorcounter

Aktualności

Walczyli młodzi

W minioną sobotę 18 stycznia 2020 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp w Budzyniu odbył się Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej młodzieży rocznik 2004 i młodsi.

Bezpośrednim organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie LZS.

Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn 10 osobowych z naszej Gminy. Otwarcia turnieju dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej w Budzyniu Pan Dariusz Dudziak, który życzył wszystkim drużynom samych zwycięstw i gry fair-play. O godzinie 10:00 wystartowaliśmy, graliśmy systemem każdy z każdym 1 x 15 minut w sumie rozegraliśmy 15 meczy i strzeliliśmy 64 bramki. Momentami emocje sięgały zenitu, już po połowie rozegranych meczy zaobserwowano czołówkę turnieju co potwierdziły ostateczne wyniki.

I miejsce zdobyła drużyna reprezentująca LZS Sokołowo z opiekunem Mateuszem Jankowskim - zdobyli 12 punktów.

II miejsce zdobyła drużyna reprezentująca LZS Prosna z opiekunem Przemysławem Zimnym.

III miejsce zdobyła drużyna FC WIKTORANKI z Budzynia z opiekunem Tomaszem Janiszewskim.

Kolejne miejsca zajęły drużyny:

IV LZS Kąkolewice z opiekunem Patrykiem Kulwas.

V LZS Dziewoklucz z opiekunem Bartoszem Czerech.

VI FC HARPAGANY z opiekunem Marcinem Galonem.

Zwycięskim drużynom i opiekunom medale i dyplomy wręczał Dyrektor Szkoły Podstawowej Pan Dariusz Dudziak i Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS pan Roman Schlabs.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim kierownikom i opiekunom drużyn za pomoc i nadzór nad drużynami oraz zapraszamy drużyny na 01 maja 2020 roku na mecze na boisku sportowym w Dziewokluczu - gramy o puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Budzyniu.