Wszystkie516382

VCNT - Visitorcounter

Aktualności

Panie Grały w Piłkę Siatkową

W sobotę 23 lutego 2019 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Budzyniu rozegrano Gminny Turniej Piłki Siatkowej – Kobiet. Drużyny grały systemem każdy z każdym do 25 punktów i dwóch wygranych setów, mecze przebiegały w bardzo wesołej i miłej atmosferze.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna LZS Sokołowo, drugie miejsce zajęła drużyna LZS Wyszynki a trzecie przypadło drużynie LZS Dziewoklucz.

Zwycięskim drużynom pamiątkowe medale wręczali: Przewodniczący GZ LZS w Budzyniu i aktyw Zrzeszenia pani Dominika Prech i pan Marcin Przybylski oraz sędzia turnieju pan Szymon Polcyn. Po zakończeniu Turnieju organizatorzy stwierdzili że poziom gry drużyn jak ich umiejętności z turnieju na turniej są coraz lepsze i myślimy że jeszcze trochę i pograją z najlepszymi.

W niedzielę 24 lutego 2019 r. na halach sportowych w Chodzieży i Ratajach rozegrano eliminacje do Finału Zimowej Wielkopolskiej Spartakiady LZS.

W Halowej Piłce Nożnej mężczyzn zwyciężył powiat wągrowiecki przed drużyną powiatu chodzieskiego reprezentowanej przez drużynę z Gminy Budzyń.

W Piłce Siatkowej kobiet zwyciężył powiat wągrowiecki przed Piłą - nasza drużyna reprezentowana była przez Gminę i Miasto Szamocin zajęła trzecie miejsce.

W Piłce Siatkowej mężczyzn zwyciężył powiat wągrowiecki przed powiatem Czarnkowsko-trzcianeckim – nasza drużyna reprezentowana przez LZS Sokołowo zajęła czwarte miejsce. Tym samym nasz rejon na Finale Spartakiady reprezentować będą drużyny powiatu wągrowieckiego. Powiat chodzieski w pozostałych konkurencjach obstawiają zawodnicy Gminy Budzyń już 3 marca 2019 r. w Golinie k. Konina życzymy im powodzenia.