Wszystkie517861

VCNT - Visitorcounter

Aktualności

Turniej Halowej Piłki Nożnej Kobiet

W minioną sobotę 2 lutego 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowe w Budzyniu odbył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej – kobiet. Organizatorem było Gminne Zrzeszenie LZS w Budzyniu i koło LZS w Prośnie. O godzinie 10:00 przystąpiły do swych meczy cztery drużyny kobiet reprezentujące: LZS Prosnę, LZS Dziewoklucz, LZS Wyszynki i Budzyń. Grano systemem każdy z każdym, 2 x po 10 minut. Zawody przebiegały w miłej i wesołej atmosferze. W końcowej klasyfikacji: pierwsze miejsce zdobyła drużyna LZS Prosna, drugie miejsce zajęła drużyna Budzynia, trzecie miejsce zdobyła drużyna LZS Wyszynki a czwarte miejsce przypadło drużynie LZS Dziewoklucz.

Wszystkie drużyny otrzymały medale i dyplomy pamiątkowe, które wręczali: przewodniczący GZ LZS w Budzyniu pan Roman Schlabs, kierownik drużyny Budzyń pani Iwona Szymanowicz oraz prezes koła LZS Prosna pan Marcin Przybylski. Na zakończenie panie stwierdziły że nie tylko panowie mogą piłkę kopać i zaproponowały organizację takich zawodów częściej, co przyjęto gromkimi brawami. Najlepsze piłkarki będą reprezentować Gminę i Powiat Chodzieski na rejonowych zawodach które są eliminacjami do Letniej Wielkopolskiej Spartakiady LZS.

Życzymy im dużo bramek strzelonych i samych zwycięstw.