Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

Informator SMS

Informator SMS

NFOŚiGW
 
nfosigw

baner pmrr

Region Wielkopolska

UKE Ankieta

Raport MSWiA
Oddaj eletroodpady w dobre ręce
 
Kapela Kombinatorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj127
W tym tygodniu496
W tym miesiącu2755
Wszystkie397033

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 19 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January

Konsultacje - Droga S11

Ankieta dotycząca przebiegu drogi S-11 na terenie Gminy Budzyń

Szanowni Państwo w dniu 20 marca 2019 roku w Budzyniu odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące przebiegu planowanej drogi S-11 na którym zostały przedstawione trzy warianty rozwiązań projektowych tj.: wariant 1, wariant 1a, wariant 2.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przedstawionymi rozwiązaniami oraz wypełnienia załączonych ANKIET i przekazania ich w terminie do dnia 1 kwietnia 2019 r. do siedziby naszego Urzędu lub doręczyć na adresy wskazane w Ankiecie.

Informujemy, że Rada Gminy Budzyń na najbliższej sesji, po przeanalizowaniu przedstawionych propozycji, podejmie prace nad przyjęciem uchwały dotyczącej wniosku o konieczność wprowadzenia - budowy dodatkowego węzła drogowego „Budzyń” dla wariantu 2 projektowanego korytarza drogi nr S-11, na odcinku przebiegającym przez teren naszej Gminy.

Powyższe stanowisko lub również inne propozycje rozwiązań mogą Państwo wyrazić wypełniając Ankietę.

Dziękujemy za poświęcony czas i zachęcamy raz jeszcze do wyrażenia opinii w tak ważnej kwestii dotyczącej rozwoju naszej Gminy.