Wszystkie518858

VCNT - Visitorcounter

Aktualności

Piłka siatkowa kobiet

W minioną niedzielę w hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum w Budzyniu rozegrano w ramach Gminnych Mistrzostw w Piłce Siatkowej mecz kobiet. Grały drużyny reprezentujące koło LZS Prosna i LZS Wyszynki. Sety rozgrywano do 25 punktów i 3 zwycięstw.

W pierwszym secie zwyciężyła drużyna z LZS Prosna 25-23. W drugim secie po dość wyrównanej grze zwyciężyła dużyna z LZS Wyszynki 25-18. Natomiast trzeci set ponownie wygrała 25-18 drużyna Z LZS Prosna. Czwarty set był bardzo zacięty drużyny zdobywały punkty na przemian, gdy już wydawało się że zwycięży drużyna z LZS Wyszynki i będzie tie-break, popełniła błędy, które pogrzebały tą nadzieję i ostatecznie czwartego seta wygrała drużyna z LZS Prosna 25-20. Ostatecznie 3-1 zwyciężyła drużyna z LZS Prosna zdobywając jednocześnie puchar Wójta Gminy Budzyń.

Grającym drużynom puchar i medale oraz dyplomy pamiątkowe wręczali: Zastępca Wójta Pan Piotr Jankowski i Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Budzyniu Pan Roman Schlabs.

Już niebawem bo 13 listopada 2016 r. ponownie drużyny środowiskowe, zakładowe i kół LZS na hali sportowej rozpoczną mecze Ligi Gminnej Halowej Piłki Nożnej 2016 / 2017 na które sympatyków piłki serdecznie zapraszamy.