Wszystkie518415

VCNT - Visitorcounter

Aktualności

Tenisowe zmagania.

Minioną sobotę i niedziele 20 i 21 lutego 2016 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach odbyły się Gminne i Powiatowe Mistrzostwa LZS w tenisie stołowym. W sobotę 20 lutego 2016 r. odbyły się Gminne Mistrzostwa LZS w tenisie stołowym w 5 kategoriach wiekowych, kobiet i mężczyzn. Uczestniczyło 8 drużyn reprezentujących koła LZS.

• W kategorii młodzik mężczyzn zwyciężyli: 1 Szymkiewicz Miłosz, 2 Szurpit Igor
  • W kategorii kadet kobiet zwyciężyły: 1 Ludowicz Angelika, 2 Prech Dominika.
    mężczyzn zwyciężyli: 1 Nowicki Kacper, 2 Nowak Michał.
  • W kategorii junior kobiet zwyciężyły: 1 Polowa Wiktoria, 2 Prech Karolina.
    mężczyzn zwyciężyli: 1 Rozpłochowski Eryk, 2 Antosik Bartosz.
  • W kategorii senior kobiet zwyciężyły: 1 Rozpłochowska Maja, 2 Janicka Angelika.
    mężczyzn zwyciężyli: 1Krzeminski Szymon, 2 Postek Wojciech.
  • W kategorii odlboy kobiet zwyciężyła: Jankowska Irena
    mężczyzn zwyciężyli: 1 Przywarczak Waldemar, 2 Polowy Jarosław.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe medale które wręczali: Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Pan Wacław Pasch, Sołtys Sołectwa Wyszyny Pani Joanna Czekalska oraz Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Budzyniu Pan Roman Schlabs.

W klasyfikacji drużynowej 1 miejsce zajęła drużyna LZS Sokołowo Budzyńskie, 2 miejsce LZS Budzyń, 3 miejsce LZS Ostrówki, 4 miejsce LZS Prosna, dalsze miejsca zajęły koła - LZS Dziewoklucz, LZS Kąkolewice, LZS Wyszynki i LZS Bukowiec.

Najlepsi w czterech kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn reprezentować będą Gminę Budzyń w Powiatowych Mistrzostwach LZS w tenisie stołowym.

W niedzielę 21 lutego 2016 roku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa LZS w tenisie stołowym w 4 kategoriach wiekowych, kobiet i mężczyzn. Uczestniczyły reprezentacje dwóch Gmin – Gminy Budzyń oraz Gminy Chodzież.

• W kategorii młodzik kobiet zwyciężyły ; 1 Nowicka Nikola, 2 Gruszczyńska Wiktoria
    Mężczyzn zwyciężyli ; 1 Szymkiewicz Miłosz, 2 Szurpit Igor.
  • W kategorii kadet kobiet zwyciężyły ; 1 Prech Dominika, 2 Ludowicz Angelika.
    Mężczyzn zwyciężyli ; 1 Nowicki Kacper, 2 Ludowicz Filip
  • W kategorii junior kobiet zwyciężyły ; 1 Polowa Wiktoria, 2 Graczyk Natalia.
    Mężczyzn zwyciężyli ; 1 Rozpłochowski Eryk, 2 Antosik Bartosz.
  • W kategorii senior kobiet zwyciężyły ; 1 Janicka Angelika, 2 Rozpłochowska Maja.
    Mężczyzn zwyciężyli ; 1 Krzeminski Szymon, 2 Pawłowski Dariusz.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe medale które wręczali ; Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wyszynach Pani Donata Kędzierską, Sołtys Sołectwa Wyszyny Pani Joanna Czekalska.

W klasyfikacji drużynowej 1 miejsce zdobyła Gmina Budzyń a 2 miejsce Gmina Chodzież. Zwycięskim Gminom puchary wręczał Przewodniczący Komisji Sędziowskiej Pan Robert Ksycki. Sponsorem medali i pucharów był Bank Spółdzielczy w Chodzieży, któremu serdecznie dziękujemy.

W imieniu organizatorów Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Budzyniu dziękuje wszystkim sędziom za pomoc w przeprowadzeniu tych Mistrzostw a szczególności Paniom:
Irenie Jankowskiej, Danucie Odor i Mai Rozpłochowskiej oraz Panom ; Robertowi Ksyckiemu, Krzysztofowi Każmierczyk, Jan Bożek, Mirosław Janicki, Adam Mrozinski, Michał Goławski i Szymon Krzeminski.

Szczególne podziękowania należą się Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Wyszynach za pomoc w zorganizowaniu Mistrzostw i użyczeniu zaplecza socjalnego.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn reprezentować będą Powiat Chodzieski na Wielkopolskich Mistrzostwach LZS w tenisie stołowym 13 kwietnia 2016 roku w Kożminie Wlkp. Życzymy im samych zwycięstw.