Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

HotSpot

HotSpot Gminy Budzyń

 

Informator SMS

Informator SMS

Forum Internetowe

Forum internetowe Gminy Budzyń
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne
NFOŚiGW
 
nfosigw

Widok na Budzyń

Widok na Budzyń

Licznik odwiedzin

Dzisiaj78
Wczoraj237
W tym tygodniu315
W tym miesiącu315
Wszystkie119203

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 2 Wrzesień 2014    |    Imieniny obchodzą: Iza, Stefan, Julian

Aktualności

Dożynki Gminne 2014

W dniu 31 sierpnia 2014 r. w Budzyniu odbyły się Dożynki Gminno-Wiejskie. W uroczystościach uczestniczyli Wójt Gminy Budzyń - p. Marcin Sokołowski oraz Radni Rady Gminy Budzyń i Rady Powiatu, a także delegacje wieńcowe ze wszystkich sołectw naszej gminy. Starościną tegorocznych dożynek była p. Anna Tomaszewska z Dziewoklucza, natomiast Starostą - p. Jacek Kubsik z Sokołowa Budzyńskiego.

Czytaj więcej...

Przygotowania do dożynek 2014

Przygotowania do tegorocznych dożynek wiejsko-gminnych zbliżają się do upragnionego końca. Z tej okazji na budzyńskim rynku stanęła konstrukcja mająca symbolizować święto plonów. Przypominamy, że Dożynki Wiejsko-Gminne odbędą się w dniu 31 sierpnia 2014 r. w Budzyniu. Program tegorocznego święta plonów można znaleźć tutaj.

Czytaj więcej...

Dożynki Wiejsko-Gminne Budzyń 2014

 

plakat 1

Wielkopolska Wiara aktywnie działa – zaproszenie do udziału w konkursie

Do startu, gotowi, start! Konkurs na Mikrodotacje Wielkopolska Wiara już otwarty! Młode organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i samopomocowe mogą ubiegać się o dofinansowanie swoich działań nawet do 5 tys. zł. Oferty można składać do 25 sierpnia br.

„Celem konkursu jest zwiększenie liczby działań społecznych podejmowanych przez mieszkańców Wielkopolski" – mówi Dorota Surma, członkini Zarządu Centrum PISOP.

Czytaj więcej...

Informacja o wyniku przetargu

Przedmiotem I przetargu ustnego nieograniczonego była sprzedaż nieruchomości zabudowanej w Sokołowie Budzyńskim, stanowiącej własność Gminy Budzyń, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 456/11 o powierzchni 301 m2, dla której w Sądzie Rejonowym w Wągrowcu urządzona jest KW Nr PO1B/00027076/8.