Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

HotSpot

HotSpot Gminy Budzyń

 

Informator SMS

Informator SMS

Forum Internetowe

Forum internetowe Gminy Budzyń
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne
NFOŚiGW
 
nfosigw

Widok na Budzyń

Widok na Budzyń

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj181
W tym tygodniu181
W tym miesiącu3223
Wszystkie122111

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2014    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Aktualności

Jubileusz stulecia OSP w Nowym Brzeźnie

W sobotę, 20 września, Msza świętą w intencji strażaków rozpoczęły się uroczystości obchodów 100 lecia jednostki OSP w Nowym Brzeźnie. Następnie kolumna strażaków oraz zaproszonych gości, z orkiestrą na czele, przemaszerowała pod odnowioną remizę OSP, gdzie w specjalnej gablocie została umieszczona figura świętego Floriana. Następnie, już na placu przed świetlica wiejską, odbyły się główne uroczystości, a wśród nich okolicznościowe przemówienie prezesa OSP Nowe Brzeźno druha Ryszarda Bigosa.

Czytaj więcej...

Podsumowanie Akcji Sprzątania Świata

Tym razem, nie w trzeci weekend września, ale już w kwietniu ruszyła największa w Polsce akcja ekologiczna, której kulminacja nastąpiła jesienią. Centralne wydarzenia finału kampanii zaplanowano na 20 i 21 września w Węgorzewie i w Warszawie.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o przetargu

 

Wójt Gminy Budzyń

ogłasza publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości zabudowanej (działka nr 225/2 o powierzchni 1065 m2 położona w Podstolicach - KW Nr PO1B/00029052/8).

 

Ostrzeżenie publiczne

Na stronach internetowych Służby Celnej Republiki Czeskiej ukazała się informacja dotycząca przeprowadzonej kontroli na terenie zakładów w miejscowości Bystrzyca. Podczas kontroli ujawniono 500 butelek alkoholu o nazwie Absinth, który zawierał w swoim składzie niebezpieczny dla zdrowia i życia konsumentów alkohol metylowy. Producentem zakwestionowanego alkoholu jest firma VAPA DRINK s.r.o. Mają zieloną etykietę z wyraźnym czerwonym napisem: ABSINTH 60%. Celnicy na razie nie wiedzą, ile skażonego absyntu znajduje się w punktach sprzedaży.

Czytaj więcej...

Konkursy „Vouchery dla przedsiębiorstw” i „Vouchery dla inicjatyw klastrowych”

Nabór wniosków do konkursów „Vouchery dla przedsiębiorstw” i „Vouchery dla inicjatyw klastrowych” – zakończenie naboru 13.10.2014 r.

Trwa nabór wniosków w ramach konkursów ogłoszonych przez Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, a wspierających współpracę biznesu z nauką.

Czytaj więcej...