Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

Informator SMS

Informator SMS

Forum Internetowe

Forum internetowe Gminy Budzyń
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne
NFOŚiGW
 
nfosigw

Widok na Budzyń

Widok na Budzyń

Licznik odwiedzin

Dzisiaj154
Wczoraj241
W tym tygodniu154
W tym miesiącu876
Wszystkie250341

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 5 Grudzień 2016    |    Imieniny obchodzą: Krystyna, Sabina, Norbert

Aktualności

Zwycięzca 9. edycji Mam telent! w Urzędzie Gminy Budzyń

W dniu 1 grudnia 2016 r. Wójt Gminy Budzyń - Marcin Sokołowski spotkał się z Jakubem Herfortem, zwycięzcą 9. edycji programu Mam talent! W spotkaniu uczestniczyli także Zastępca Wójta Gminy Budzyń - Piotr Jankowski, Przewodniczący Rady Gminy Budzyń - Zenon Nowicki, Sekretarz Gminy Budzyń - Ewa Kasperczak oraz Pani Krystyna Świniarska pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Budzyniu. Wszyscy zebrani pogratulowali Jakubowi zwycięstwa w tak prestiżowym programie, podziękowali za promowanie Budzynia oraz życzyli dalszych jeszcze większych sukcesów.

Czytaj więcej...

Rusza pomoc dla rolników

Od dziś do dnia 5 grudnia 2016 r. producenci rolni poszkodowani w wyniku tegorocznej suszy, gradobicia, huraganu, deszczu nawalnego lub ujemnych skutków przezimowania w przypadku gdy szkody w danej uprawie wynoszą co najmniej 50% i mniej niż 70% lub szkody powstały na powierzchni co najmniej 50% i mniej niż 70% upraw w szklarniach i tunelach foliowych mogą składać do biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa właściwego ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę producenta rolnego wnioski o udzielenie pomocy.

Czytaj więcej...

Wyniki konsultacji społecznych

W dniu 28 listoapda 2016 r. zakończyły się konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Gminy Budzyń w sprawie "Programu współpracy Gminy Budzyń z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2017".

 

Posiedzenia komisji Rady Gminy Budzyń

W dniu 29 listopada 2016 r. o godz. 12:00 w sali narad Gminnego Ośrodka Kultury w Budzyniu odbędzie się posiedzenie łączone Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Gminy Budzyń oraz Komisji Statutowo – Samorządowej, Prawa i Porządku Publicznego Rady Gminy Budzyń. Posiedzenie odbędzie się według zamieszczonego poniżej proponowanego porządku obrad.

Czytaj więcej...

Informacja

Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Budzyniu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzyniu oraz budzyńskie gimnazjum

organizują

ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI

w dniach 02.12 - 19.12.2016 r.

Czytaj więcej...