Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

Informator SMS

Informator SMS

Forum Internetowe

Forum internetowe Gminy Budzyń
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne
NFOŚiGW
 
nfosigw

Widok na Budzyń

Widok na Budzyń

Licznik odwiedzin

Dzisiaj125
Wczoraj240
W tym tygodniu1396
W tym miesiącu4273
Wszystkie259233

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 20 Styczeń 2017    |    Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Aktualności

Konkurs wniosków o przyznanie dotacji na wsparcie projektu sportowego na terenie Gminy Budzyń w 2017 r.

O G Ł O S Z E N I E
o konkursie wniosków o przyznanie dotacji na wsparcie projektu sportowego na terenie Gminy Budzyń w 2017 r.

Działając  na podstawie Uchwały Nr XXXVIII/339/2010r. Rady Gminy Budzyń z dnia 9 listopada 2010 r. w sprawie określenia warunków, w tym organizacyjnych oraz trybu finansowania zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Budzyń (Dz. Urz. Woj. Wielkopolskiego z 2010 r. Nr 273, poz.5436).

Wójt Gminy Budzyń ogłasza konkurs wniosków o przyznanie dotacji na wsparcie projektu sportowego na terenie Gminy Budzyń w 2017 r.

Czytaj więcej...

XXIII Sesja Rady Gminy Budzyń

W dniu 28 grudnia 2016 r. odbyła się XXIII Sesja Rady Gminy Budzyń. Podczas sesji pożegnano odchodzącego na zasłużoną emeryturę Komendanta Komisariatu Policji w Margoninie asp. szt. Jacka Walerowskiego. Sesja odbyła się według zamieszczonego poniżej zmienionego porządku obrad. Uchwały podjęte podczas tej sesji będą dostępne w Biuletnie Informacji Publicznej (tutaj). Po zakończeniu części roboczej sesji rozpoczęło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli Radni Rady Gminy Budzyń, Radni Rady Powiatu Chodzieskiego z terenu Gminy Budzyń, Wójt Gminy Budzyń, Zastępca Wójta Gminy Budzyń, ks. prof. Jan Kanty Pytel, Księża Proboszczowie z parafii znajdujacych się na terenie gminy, Komendant Powiatowy Policji, Komendant Komisariatu Policji w Margoninie oraz sołtysowie z terenu gminy.

Czytaj więcej...

Świąteczna zbiórka żywności 2016

Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Budzyniu w dniach 02-19.12.2016 r. zorganizował świąteczną zbiórkę żywności na terenie Gminy Budzyń dla potrzebujących mieszkańców gminy.

W sklepach spożywczych na terenie gminy oraz w Biedronce i Dino zebrano około 380 kg żywności oraz 5 kg środków czystości. Również uczniowie budzyńskiego gimnazjum zebrali w szkole około 175 kg żywności. Uczniowie gimnazjum pomagali również przeprowadzić zbiórkę żywności w sklepach Dino i Biedronce.

Z zebranej żywności przygotowano 50 paczek, które trafiły do potrzebujących osób starszych i samotnych oraz do rodzin.

Czytaj więcej...

Komitnikaty dla posiadaczy bydła/owiec/kóz/świń

W związku z wejściem w życie zmian w ustawie o identyfikacji i rejestracji zwierząt (zmiana z dnia 23 września 2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt (Dz.U. z 2016 r., poz. 1605), posiadacze bydła, owiec, kóz i świń zobowiązani są do dokonywania corocznego spisu stanu stada zwierząt do dnia 31.12.2016 r. oraz przekazania informacji o wynikach tego spisu do Agencji Restrukturyzacji i Moden1izacji Rolnictwa w terminie 7 dni od dnia dokonania tego spisu.

Szczegółowe informacje pod adresem http://www.arimr.gov.pl/ oraz w Biurach Powiatowych ARiMR.

Boże Narodzenie na Budzyńskim Rynku 2016

W dniu 18 grudnia 2016 r. na rynku w Budzyniu kolejny rok z rzędu odbyło się spotkanie z okazji Bożego Narodzenia dla mieszkańców Gminy Budzyń. Dla wszystkich uczestników przygotowany był poczęstunek. Natomiast w świąteczny klimat wprowadzały dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Budzyniu, które śpiewały kolędy i pastorałki.

Czytaj więcej...