Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

Informator SMS

Informator SMS

Forum Internetowe

Forum internetowe Gminy Budzyń
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne
NFOŚiGW
 
nfosigw

Widok na Budzyń

Widok na Budzyń

Licznik odwiedzin

Dzisiaj58
Wczoraj123
W tym tygodniu765
W tym miesiącu3611
Wszystkie184152

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 28 Listopad 2015    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Lesław, Zdzisław

Aktualności

Karta Dużej Rodziny

W gminie Budzyń już 52 rodziny złożyły wnioski o Karty Dużej Rodziny. Dotychczas wydano 246 Kart, w tym 90 dla opiekunów i 154 Kart dla dzieci i młodzieży.

Przypominamy mieszkańcom, że program realizuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzyniu, tu można uzyskać informację, pobrać wniosek i otrzymać Kartę.

Rodziny wielodzietne 3+ mogą skorzystać ze zniżek związanych z codziennymi wydatkami – taniej mogą zapłacić m.in. za telefon, paliwo, artykuły spożywcze, odzież, bilety do muzeów, karnety na basen, czy usługi bankowe i medyczne. Kary dla opiekunów przyznawane są dożywotnio, dla dzieci i młodzieży do 18 lub 25-lat.

Czytaj więcej...

Spotkanie bożonarodzeniowe

Wójt Gminy Budzyń, Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Budzyniu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzyniu, Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu wraz z innymi jednostkami samorządowymi z terenu Gminy Budzyń organizują:

SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE
w dniu 20 grudnia 2015 r. o godzinie 14:00
na budzyńskim rynku.

Czytaj więcej...

Świąteczna zbiórka żywności

Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Budzyniu oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzyniu organizują świąteczną zbiórkę żywności w dniach 04.12 - 14.12.2015 r. Oznaczone kartony wystawione będą w sklepach spożywczych na terenie Gminy Budzyń . W dniach 10-12.12.2015 r. uczniowie gimnazjum przeprowadzą zbiórkę żywności w „Biedronce". Zebrana żywność przeznaczona będzie dla potrzebujących mieszkańców naszej gminy. W ubiegłym roku zebrano 250 kg żywności, którą obdarowano 20 rodzin.

Informacja o dniu wolnym

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 1090/2015 Wójta Gminy Budzyń z dnia 23 listopada 2015 roku, w dniu 24 grudnia 2015 roku Urząd Gminy Budzyń będzie nieczynny.

Posiedzenia komisji Rady Gminy Budzyń

W dniu 2 grudnia 2015 r. o godz. 12:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu odbędzie się posiedzenie łączone Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Gminy Budzyń oraz Komisji Statutowo-Samorządowej, Prawa i Porządku Publicznego Rady Gminy Budzyń. Posiedzenie odbędzie się według zamieszczonego poniżej proponowanego porządku obrad.

Czytaj więcej...