Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

Informator SMS

Informator SMS

Forum Internetowe

Forum internetowe Gminy Budzyń
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne
NFOŚiGW
 
nfosigw

Widok na Budzyń

Widok na Budzyń

Licznik odwiedzin

Dzisiaj56
Wczoraj336
W tym tygodniu1051
W tym miesiącu3814
Wszystkie228481

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 30 Lipiec 2016    |    Imieniny obchodzą: Ludmiła, Julita, Piotr

Aktualności

Dewastacja placu zabaw

Niedługo dzieci cieszyły się z nowego placu zabaw w Budzyniu przy ul. Margonińskiej. W minioną sobotę doszło do zniszczenia urządzeń na placu zabaw. W związku z tym prosimy rodziców o szczególne zwracanie uwagi, aby dzieci nie próbowały korzystać z uszkodzonych urządzeń do czasu naprawy. Natomiast jeśli ktokolwiek był świadkiem aktu wandalizmu, prosimy o kontakt z tutejszym Urzędem Gminy bądź jednostką Policji.

Czytaj więcej...

Komunikat

Wójt Gminy Budzyń informuje, że w dniu 1 sierpnia 2016 r. o godz. 17:00 dla podkreślenia obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, na terenie Gminy Budzyń zostaną włączone syreny alarmowe dźwięk ciągły trwający jedną minutę

Inwestycje w gminie

Aktualnie trwają prace związane z zadaniem pn.: "Przebudowa dróg gminnych w Wyszynach ( I et.) i budowa parkingu przy ul. Przemysłowej w Budzyniu". Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „ANMAK" Paweł Wojtusikz Rogoźna. Natomiast koszt całej inwestycji to kwota ponad 370 tys. zł. Przewidywany termin zakończenia całej inwestycji to 31 października 2016 r.

Czytaj więcej...

Oferta Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej

OFERTA OWES skrócona

Uruchomienie w delegaturach WUW obsługi spraw dot. cudzoziemców

Informujemy, że od dnia 18 lipca 2016 r. w delegaturach Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu (Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile) uruchomiona została obsługa spraw z zakresu legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców na terenie naszego województwa.

Uruchomienie dodatkowych punktów obsługi cudzoziemców oraz pracodawców ich zatrudniających ma na celu poprawę dostępności usług WUW i skrócenie kolejek osób oczekujących na załatwienie sprawy w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Czytaj więcej...