Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

Informator SMS

Informator SMS

NFOŚiGW
 
nfosigw

Widok na Budzyń

Widok na Budzyń

Licznik odwiedzin

Dzisiaj66
Wczoraj146
W tym tygodniu563
W tym miesiącu3355
Wszystkie285452

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 22 Czerwiec 2017    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

Aktualności

Porządek obrad XXVIII Sesji Rady Gminy Budzyń

W dniu 23 czerwca 2017 r. o godz. 14:00 w sali kolumnowej Urzędu Gminy Budzyń, odbędzie sie XXVIII Sesja Rady Gminy Budzyń. Sesja odbedzie się według zamieszczonego poniżej, proponowanego porzadku obrad.

Czytaj więcej...

Sesja Rady powiatu Chodzieskiego

W dniu 21 czerwca 2017 r. o godz. 15:00 w sali kolumnowej Urzędu Gminy Budzyń, odbędzie się XXXIII Sesja Rady Powiatu Chodzieskiego. Sesja odbędzie się według zamieszczonego poniżej proponowanego porządku obrad.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o przetargu

 Wójt Gminy Budzyń

ogłasza publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości zabudowanej, położonej w obrębie Wyszyny, gmina Budzyń o nr ewid. 66 o pow. 900 m2 - KW Nr PO1B/00024698/3.

 

Wręczenie nagrody w konkursie na hasło promujące gminę

W dniu 13 czerwca 2017 r. w Urzędzie Gminy Budzyń Wójt Gminy Budzyń wręczył nagrodę oraz pogratulował p. Cyprianowi Kozłowskiemu, za zwycięstwo w konursie na hasło promujące Gminę Budzyń.

Czytaj więcej...

XV-lecie sekcji motocykli ciężkich

W dniu 10 czerwca na budzyńskim rynku odbyła się uroczystość jubileuszowa z okazji XV-lecia Sekcji Motocykli Ciężkich i Pojazdów Militarnych „SOKÓŁ" . Miłośnicy tego rodzaju pojazdów mieli okazję z bliska podziwiać m.in. zabytkowe już pojazdy, które nadal poruszają się po drogach. O godzinie 12 zgodnie z programem rozpoczęła się Msza św. w Kościele p.w. św. Andrzeja Boboli w Budzyniu. Podczas mszy Wójt Gminy Budzyń Marcin Sokołowski wręczył prezesowi Stanisławowi Ornochowi pamiątkową statuetkę. Później poświęcone zostały motocykle oraz inne pojazdy ustawione na budzyńskim rynku. Następnie odbył się przejazd do Chodziezy i dalej do Szamocina, Margonina i Klotyldzina.

Czytaj więcej...