Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

System płatności SERWAL

logo serwal1

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy 02

HotSpot

HotSpot Gminy Budzyń

 

Informator SMS

Informator SMS

Forum Internetowe

Forum internetowe Gminy Budzyń
Projekty Unijne
 
Projekty Unijne
NFOŚiGW
 
nfosigw

Widok na Budzyń

Widok na Budzyń

Licznik odwiedzin

Dzisiaj140
Wczoraj137
W tym tygodniu761
W tym miesiącu4386
Wszystkie140757

VCNT - Visitorcounter

Galeria

Dzisiaj jest: 30 Styczeń 2015    |    Imieniny obchodzą: Martyna, Maciej, Marcin

Aktualności

Inwestycje w gminie Budzyń

Trwają prace związane z zadaniem pn.: "Budowa świetlicy wiejskiej z zapleczem socjalnym przy boisku sportowym we wsi Podstolice". Wykonawcą robót jest firma Zakład Usług Remontowo - Budowlanych Leszek Janowiak z Margonina, natomiast koszt całej inwestycji to kwota prawie 500 tys. zł. Przewidywany termin zakończenia prac to początek czerwca 2015 r.

Czytaj więcej...

Przedstaw swoją inicjatywę całej Wielkopolsce!

Centrum PISOP zaprasza do udziału w Konkursie pn.: „Działania Godne Uwagi". Celem Konkursu jest upowszechnienie działań zrealizowanych przez wielkopolskie podmioty ekonomii społecznej (m.in. organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, centra i kluby integracji społecznej) na rzecz rozwoju społeczności lokalnych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Czytaj więcej...

Muzyczne ostatki w Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu - KONCERT PIOTR BUKARTYK Z ZESPOŁEM

1 2

 

1 1

Światłowody w Gminie Budzyń

Od pewnego czasu na terenie Budzynia, a także Wyszyn i Sokołowa Budzyńskiego zaobserwować można ekipy budowlane układające okablowanie. Prowadzona inwestycja polega na dostarczeniu usługi internetu szerokopasmowego do odbiorców indywidualnych za pośrednictwem łączy światłowodowych. Inwestycję prowadzi firma ASTA-NET z Piły w ramach projektu "Budowa światłowodowej infrastruktury dostępu do internetu w powiecie chodzieskim, pilskim i złotowskim" i jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działania 8.4 Zapewnienie dostępu do internetu na etapie ostatniej mili.

Czytaj więcej...